Atgriezties pie raksta

Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amatā iecelts Jānis Siliņš

Šodien, 21. novembrī, Ogres novada domes sēdē, klātesošie deputāti vienbalsīgi lēmuši par Madlienas pagasta pārvaldes vadītāju iecelt Jāni Siliņu.

J.Siliņš Banku augstskolā ir ieguvis profesionālo maģistra grādu uzņēmumu un organizāciju vadīšanā, studiju laikā papildinājis zināšanas Nīderlandē. Valodas prasmes pilnveidojis, piedaloties un organizējot pieredzes un mācību braucienus uz Gruziju, Islandi, Zviedriju, Angliju, Beļģiju un Bulgāriju. J.Siliņš līdz šim strādājis gan banku sektorā, gan atpūtas un sporta jomā, gan Eiropas Savienības fondu administrēšanas jomā (projektu vadītājs LEADER programmas īstenošanā). Kopš 2014. gada darba pieredze gūta, strādājot Ekonomikas ministrijas (EM) Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamentā un Inovācijas departamentā, kur darbība saistīta ar valsts inovācijas un uzņēmējdarbības atbalsta politikas plānošanu, kā arī ar Eiropas Savienības fondu atbalsta programmu izstrādi un ieviešanu komersantiem. Šobrīd J.Siliņš strādā EM Enerģētikas finanšu instrumentu nodaļā, kur administrē energoefektivitātes paaugstināšanas atbalsta programmu daudzdzīvokļu ēkās, kā arī veido Latvijas dzīvojamā fonda energoefektivitātes uzlabošanas atbalsta politiku. Pēdējos divus gadus paralēli darbam ministrijā ir attīstījis uzņēmējdarbību TV producēšanas jomā, vadot gan SIA "CoMedia", gan SIA "Creative Ogre" producentu grupas.


"Paldies vērtēšanas komisijai par uzticību. Manuprāt, šis ir uzticības avanss. Daudzus gadus esmu strādājis Rīgā, taču šobrīd esmu apņēmības pilns atgriesties savā dzimtajā novadā un attīstīt vietējo reģionu. Vienmēr esmu bijis Ogres rajona patriots. Pats nāku no Birzgales un pagasta dzīve man ir tuva un saprotama. Šobrīd neesmu ticies ar jaunajiem kolēģiem un neesmu izpētījis padziļināti situāciju, taču varu teikt, ka pievērsīšu uzmanību efektīvu resursu izmantošanai. Vēlos motivēt komandu un kopā attīstīt Madlienas pagastu.", domes sēdes laikā pauda J. Siliņš.


Jānis Siliņš jaunos amata pienākumus sāks pildīt ar šī gada 2. decembri.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45284

2019. gada 21. novembrī, 11:48, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

līdzjutēji • 2019. gada 22. novembrī, 15:29
Un kā izskaties Tu!? Vai tas ir svarīgi darot darbu.
???? • 2019. gada 22. novembrī, 15:23
Izskatā s pēc pajoliņa. Kā istenībā ?
līdzjutēji • 2019. gada 22. novembrī, 09:54
Jauns cilvēks, atgriežas no Rīgas strādāt Ogres novadā. Tas ir labi! Žanetei nepatīk nekas, un tas jau ir pavisam slikti.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet