Atgriezties pie raksta

Pabeigti Rūpnieku ielas pārbūves darbi

27. novembrī tika pabeigti Rūpnieku ielas pārbūves darbi. Šobrīd tiek gatavota nepieciešamā dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā.


 

Projektu vadītājs, galvenais speciālists ielu infrastruktūras jomā Uldis Bārdulis norāda, ka atbilstoši būvdarbu garantijai defekti, kas būs radušies ziemas periodā, pavasarī tiks novērsti.


Rūpnieku ielas pārbūves darbi tika uzsākti 2018. gada 23. novembrī saskaņā ar būvprojektu. Darbus veica SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"", ar kuru Ogres novada pašvaldība 2018. gada 14. maijā noslēdza līgumu par Rūpnieku ielas pārbūves būvprojekta izstrādi, būvniecību un autoruzraudzību. 


Rūpnieku ielā tika pārbūvēta brauktuve, pārveidoti krustojumi un nobrauktuves, uzlabota satiksmes drošība un vides pieejamība, izbūvēts jauns ielas apgaismojums, izbūvēti jauni, mūsdienu standartiem atbilstoši inženierkomunikāciju tīkli zem ielas (lietus ūdens kanalizācijas tīkli, ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkli, elektroapgādes tīkli, elektronisko sakaru tīkli un apgaismojums), kā arī labiekārtota teritorija. Kopējais posma garums, kurā veikti būvdarbi, ir 1026 m. Izbūvējot šo ielu, pilsēta ieguvusi vēl vienu sakārtotu satiksmes infrastruktūras objektu.


Kopējā līguma summa ir EUR 1 029 630 bez PVN, t.sk. par būvprojekta izstrādi EUR 44 467,50, autoruzraudzību būvdarbiem EUR 16 747,50 un būvdarbiem EUR 968 415. Rūpnieku ielas pārbūves būvuzraudzību veic SIA "Liepavoti RE".


"Rūpnieku ielas pārbūve bija viens no šī gada nozīmīgākajiem projektiem Ogres novadā. Esmu gandarīts, ka esam pārvarējuši visus šķēršļus un panākuši, ka iela ir pārbūvēta atbilstoši plānotajam," atzīmē Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


Jāatzīmē, ka 29. novembrī ekspluatācijā tika nodots Jāņa Čakstes prospekts un turpmāk ielas uzturēšanas darbus nodrošinās ceļu uzturētājs un SIA "Ogres Namsaimnieks".


Būvdarbi šajā ielā tika uzsākti pagājušā gada aprīlī. Darbus veica SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" atbilstoši SIA "A Vide" izstrādātajam būvprojektam. Jāņa Čakstes prospektā tika pārbūvēta brauktuve, pārveidoti krustojumi un nobrauktuves, izbūvēta ietve un veloceliņš, atjaunotas sabiedriskā transporta pieturas, izbūvēts jauns ielas apgaismojums un izbūvēti jauni, mūsdienu standartiem atbilstošiem inženierkomunikāciju tīkli zem ielas. Kopējais posma garums, kurā tiks veikti būvdarbi, ir 1265 m. Līgums ar izpildītāju tika noslēgts 2018. gada 16. janvārī par kopējo līgumsummu 2 418 862,75 eiro bez PVN.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45421

2019. gada 6. decembrī, 11:03, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Agitai • 2019. gada 9. decembrī, 08:12
Tas ka šādas ielas bruğē, tas būtu ok, sanāk dārgāk, bet ja jāveic kādi remontdarbi tad bruği var noņemt un uzlikt atpakaļ. Nesaprotams šai gadījumā ir Brīvības ielas skvēra remonts, kur dēļ dažiem bojātiem bruğakmeņiem pilnībā nomainīja visu bruği. Tāpēc jau bruğis ir bruğis, ka var nomainīt tikai bojātos bruğakmeņus. Bet Ogrē jau visas ielas ir asfaltētas un bruğētas, tā ka varam droši šķaidīties ar naudu
agita • 2019. gada 7. decembrī, 17:39
Kāda velna pēc,viņa bija jābruģē?
ziņkārīgais • 2019. gada 7. decembrī, 09:36
...Rūpnieku ielā 1 m izmaksāja 1003,54eur, Čakstes prospektā 1912,14eur !!!! Abās ielās izmaksas ir fantastiski dārgas 1000 - 2000 eur/m. Vienas šausmas. Pie tam Rūpnieku ielā redzams 100% brāķis jau tagad.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet