Atgriezties pie raksta

Ogres senioru pulciņš "Kamolītis" aicina uz ikgadējo izstādi Foto

Jau par ikgadēju tradīciju kļuvusi Ogres pensionāru biedrības rokdarbu pulciņa "Kamolītis" izstrādājumu izstāde - pārdošana pirms Ziemassvētkiem. Rokdarbus var apskatīt un iegādāties no 9. līdz 14.decembrim Ogres novada Kultūras centra 179. telpā.

Izstādes atklāšanā nevalstisko organizāciju koordinatore Anita Ausjuka pateicās rokdarbniecēm par šajā izstādē uzburto brīnišķīgo Ziemassvētku sajūtu un vēlēja, lai darbos ieguldītais gaišums aiziet arī pie citiem. Savukārt Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa vēlēja mīlestību un atbalstu no tuvajiem cilvēkiem, lai "Kamolītis" vienmēr ripo!


Rokdarbnieces sveica arī Ogres pensionāru biedrības valdes pārstāvji, sakot lielu paldies par viņu darbu, čaklajām rokām un sirds siltumu, kas tiek ielikts katrā darbiņā. 


Izstādē ir aplūkojami dažādā tehnikā adīti un tamborēti plecu lakati, šalles, čības, zeķes, cimdi, sedziņas, kā arī dažādi aksesuāri, suvenīri un daudz kas cits. Šos darbiņus ir iespējams arī iegādāties. 


Rokdarbu pulciņš "Kamolītis" izveidots jau pirms vairāk kā 20 gadiem un šajā laika posmā ir audzis un attīstījies. Šobrīd "Kamolītī" darbojas 22 čaklas rokdarbnieces, kuras ik nedēļu sanāk kopā, lai kopīgi veidotu jaunus un skaistus rokdarbus, kā arī mācītos viena no otras. Par spīti tam, ka rokdarbnieces jau ir gados – vecākajai ir jau 91 gads, darbu veidošanā tiek izmantotas arī modernās tehnoloģijas. Kā atzīst viņas pašas, gadi nav šķērslis, galvenais ir vēlme darboties.


Rokdarbu izstādi var apskatīt un iegādāties no sirds gatavotas dāvanas svētkiem visu nedēļu Ogres novada Kultūras centra 179. telpā no pulksten 10.00 līdz 18.00. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45452

2019. gada 9. decembrī, 12:26, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet