Atgriezties pie raksta

Madlienā notiks "Iedzīvotāju forums 2020"

Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Siliņš aicina iedzīvotājus uz forumu 25. janvārī plkst. 10.00 Madlienas Kultūras namā.

Forumā plānots kopīgi apspriest vairākas pagasta iedzīvotājiem aktuālas tēmas:


sociālā sfēra;


kultūra un izglītība;


vide, mājoklis, drošība;


uzņēmējdarbības attīstība;


sports, atpūta;


infrastruktūra, satiksme;


iespējas jauniešiem.


Foruma tēmu izvēle ir balstīta uz nozīmīgāko pazīmju kopumu, kas nepieciešams uz attīstību balstītai kopienai. Diskusija par šīm tēmām palīdzēs vienoties par prioritātēm Madlienas pagasta turpmākai attīstībai. 


KAS IR IEDZĪVOTĀJU FORUMS? Iedzīvotāju forums ir iedzīvotāju sanāksme, kuras laikā iedzīvotāji sanāk kopā, vērtē sava novada dzīves kvalitāti un pieņem lēmumus par pārmaiņām, ko vēlas piepildīt jau tuvākajā nākotnē, un vienojas par to, ko un kādā veidā varētu pašu spēkiem mainīt un izdarīt. 


IEDZĪVOTĀJU FORUMA MĒRĶIS ir iedibināt iedzīvotāju un citu apkaimes pārstāvju līdzdalības tradīcijas vietējās attīstības plānošanā un plānotā īstenošanā, attīstot sadarbības mehānismu starp dažādām sabiedrības grupām un sektoriem – pašvaldību, nevalstiskajām organizācijām (NVO) un uzņēmējiem. 


Iedzīvotāju forumā, dažādām sabiedrības grupām klātesot, nosaka vietējās kopienas attīstībai svarīgākās prioritātes un izveido darba grupas to realizēšanai. Foruma gala ziņojumā tiek apkopoti forumā paustie viedokļi. Pārstāvji no visām vietējās sabiedrības grupām tiek iesaistīti foruma rīkošanā, norisē, kā arī nodrošina forumā noteikto prioritāšu īstenošanu. Visas foruma aktivitātes tiek īstenotas brīvprātīgi, balstoties uz pašu iedzīvotāju interesi un iniciatīvu.  


FORUMA UZDEVUMI IR:


apzināt apkaimes priekšrocības, problēmas un attīstības prioritātes;


panākt vienošanos dažādu sabiedrības grupu starpā par problēmu risinājumiem;


izveidot darba grupas, iesaistot vietējās sabiedrības pārstāvjus, lai panāktu problēmu risinājumus, realizētu konkrētus projektus, aktivitātes. 


Interesējošos jautājumus līdz foruma norisei iespējams sūtīt uz e-pastu janis.silins@ogresnovads.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45674

10. janvārī, 18:04, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

gudrais • 12. janvārī, 20:21
Visi tik gudri un zinoši, kas kam pieder, kas ko ēdis - neēdis, kas ar ko un kā.... Tauta, izskatas te daži bezdarbnieki ir aizrāvušies ar privātās dzīves izpēti... Varbūt jāpiesakas uz Kas jauns darbā?
Dr. Platais • 12. janvārī, 15:19
Siliņš jau ir deputāts, un ne no NA.
Zinātājs • 12. janvārī, 12:44
Zinu helmani viņš ies kopā ar JKP jo tie ir glupi, muiļķīši varēs apcakarēt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet