Atgriezties pie raksta

« Madlienā notiks "Iedzīvotāju forums 2020"

10. janvārī, 18:04, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

gudrais • 12. janvārī, 20:21
Visi tik gudri un zinoši, kas kam pieder, kas ko ēdis - neēdis, kas ar ko un kā.... Tauta, izskatas te daži bezdarbnieki ir aizrāvušies ar privātās dzīves izpēti... Varbūt jāpiesakas uz Kas jauns darbā?
Dr. Platais • 12. janvārī, 15:19
Siliņš jau ir deputāts, un ne no NA.
Zinātājs • 12. janvārī, 12:44
Zinu helmani viņš ies kopā ar JKP jo tie ir glupi, muiļķīši varēs apcakarēt.
pārdomas • 12. janvārī, 12:32
Tas ka Siliņš ir Helmaņa rokaspuisis, pakalpiņš nav noliedzams. Bet vienu gan grūti saprast. Būs vēlēšanas, OK, Helmanis ļoti populārs, daudz labu darbu, viņu ievēlēs 100%. Bet kas notiks ar viņa pašreizējo vietnieku Gintu? Ticami ka Gintu arī ievēlēs. Viņš darbojas uzmanīgi, mēslus netaisa, ļoti piesardzīgs un gudrs. Ne velti Helmaņa visuzticamākais darījumu partneris, kasieris. Ja Helmanis par visām varītēm ievelk deputātos, izskatās ka tā arī būs, savu radinieku Siliņu, tad ko.... Siliņam jākļūst par Helmaņa vietnieku, jo kā deputāts viņš nevar būt par Madlienas pagastveci. Tad sanāk, ka Helmanim jāuzmet Gints, jo divus vietniekus no savas partijas atļauties nevarēs, ....NA ar tik lielu pārsvaru vēlēšanās neuzvarēs. Būs jāņem pozīcijā vēl kāda partija, bet tai obligāti vajadzēs ļoti ietekmīgu amatu, tas ir, otru vietnieku. Bet Helmanis tak nevar uzmest Gintu? Tāpat nevar atstāt bez siles rokaspuisi, pakalpiņu Siliņu? Ko Helmanis darīs? Kā rīkosies? Būs interesanti pavērot siles dalīšanu.
jazeps • 12. janvārī, 10:00
Madlienieši esiet uzmanīgi,ja naudas nav tad neko izdarīt nevar.Šis cilvēks izskatās grib piemuļķot jūs solot debesu mannu.Viņš gatavojās jaunām vēlēšanām no NA viņš ir Helmaņa radinieks.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet