Atgriezties pie raksta

« Pateicoties vērienīgam investīciju projektam, Ogre kļūs gaišāka

15. janvārī, 09:51, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

mcroy • 21. janvārī, 11:53
to kurmītis; Ogrē vēl daudz ielu bez apgaismojuma, jums labi kāda gaismiņa no pansionāta vēl atspīd.
ko jūs darītu? • 20. janvārī, 18:55
ja pēkšņi sāktu domāt.
? • 20. janvārī, 17:21
https://lv.oxforddictionaries.com/skaidrojums/TOLE
vēl var pataisīt • 20. janvārī, 17:06
āra toletīšu un dušiņu sistēmu, tautas slāņi dažādi, vieni sēž savos datoros un kā kāds strādnieks vai strādniece iesvīdusi paiet garām fui bomzis, a kas vainas cilvēks brīvās tautas kalps, viņam nav jāstreso, maza alga rēķinot cik trīskāršos sastumt lieveikalā un blisināties kameru monitorā, garlaicīgi laizot mobilo šokolādi, ūdens dabā Dieva dots, Dievam der gan saimnieks, kalps un zaglis nasks, lai tik nes kāds svecēm vasku
maja • 20. janvārī, 13:40
Zagli un meli uzdarbojas atri VELESANAS.
neticu... • 18. janvārī, 15:47
...ka Ogrē nu būs gaisma melnā korupcijas tuneļa galā...
.. • 17. janvārī, 16:28
Nezinu daudz par vērienīgumu,bet tik daudz pusdarīta visapkārt,grāvji,bedres,akmeņi,rakumi,dubļi un tikai daži strādnieki rosās te tur,te citur !!! Man būs interesanti uzzināt cik līdzekļu tiks norakstīti darbaspēka izmaksās.Pārogrē ne vairāk par 8 darbiniekiem rosās,vienu brīdi laikam strādāja tik pāra dienās !
speciāli Justam • 16. janvārī, 13:29
Ogrē viesosies izcilais pianists Daumants Liepiņš Palielināt attēlu Ziemas - pavasara sezonā Ogres novada Kultūras centrā ar koncertiem viesosies gan jaunā pianisma zvaigzne Daumants Liepiņš, gan izcilais dziedātājs Daumants Kalniņš. Pianists Daumants Liepiņš ar koncertprogrammu "Šūberts, Šopēns un Enesku" klausītājus priecēs 20.februārī, plkst.19.00. 24 gadus vecais pianists Daumants Liepiņš jau ir viens no spožākajiem jaunajiem pianisma talantiem pasaulē! Neordinārs talants – smalks un iejūtīgs kamermūziķis, kam nav sveša arī harizmātiska solista stāja saspēlē ar orķestri. "Lielās mūzikas balvas 2017" laureāts kategorijā "Gada mākslinieks". Uzstājies ar Liverpūles Karalisko filharmonijas orķestri, Rumānijas Nacionālo simfonisko orķestri, Gruzijas Nacionālo simfonisko orķestri, Helsingborjas simfonisko orķestri un Kauņas simfonisko orķestri. Jaunajā koncertprogrammā Daumants Liepiņš iekļāvis trīs izcilas un savstarpēji ļoti atšķirīgas klaviersonātes – vēlīno Franča Šūberta La mažora opusu un ne mazāk populāro Friderika Šopēna pēdējo darbu šajā žanrā – Trešo sonāti si minorā, kā arī Latvijā līdz šim vēl neatskaņoto rumāņu komponista Džordžes Enesku Trešo klaviersonāti, kas pārsteidz ar dabas skaņu imitācijām un tautiskajām melodijām, arī ugunīgiem ritmiem un fantāzijas lidojumu. 20.februārī, plkst.19.00 Ogres novada Kultūras centrā koncertprogramma "Šūberts, Šopēns un Enesku" - pianists Daumants Liepiņš. Biļetes uz koncertu "Šūberts, Šopēns un Enesku": 15 EUR, koncerta dienā – 20 EUR. Ar Ogres novadnieka karti – 15% atlaide. Savukārt, dziedātājs Daumants Kalniņš kultūras baudītājus priecēs maijā un būs kopā ar vēl kādu leģendāru personību. Bet kurš būs viņam līdzās uz skatuves..., to pasākuma organizatori vēl patur noslēpumā. Ogres novada Kultūras centrs atvainojas māksliniekiem un viņu talanta cienītājiem par kļūdu, kas ieviesusies vienā no reklāmas stendiem. Tā tuvākajā laikā tiks novērsta.
to to • 16. janvārī, 11:36
Visi Helmja lēmumi ir isvērti pārdomāti un vienkārši ģeniali. Arī šis par apgaismu. Tāpēc lūdzu nekritizēt un būt objektiviem.
ха ха • 16. janvārī, 07:21
Затраты на преобретение новой аппаратуры превысят эффект экономии от той же аппаратуры.
Girts • 15. janvārī, 21:56
malaci
to jazeps • 15. janvārī, 21:38
kā savādāk tiks pie naudas kalna gala vadonis?
viedoklis nepareizs • 15. janvārī, 20:30
Nupat atjaunoja Čakstes pr., arī Krasta iela nesen atjaunota un jau jāmaina apgaismojums?
Xxl • 15. janvārī, 18:32
Mūsu ielā jau vairākus gadus atpakaļ ieviesa ekonomisku apgaismojumu, palika tikai tumšāks.
Labais • 15. janvārī, 18:15
Man tā nepatīk , kā pēdējā laikā visu te ir pārtaisījuši . Tik sliktu Ogri vēl neesmu redzējis, nesakoptu novārtā atstātu , pamestu. Pie visa vainīgs Helmanis!
Justs • 15. janvārī, 17:44
Kauns Ogres kultūras centra vadībai.....DAUMANTS KALNIŅS pianists....Cik ilgi tiks mānīti cilvēki! Pianists 20.februāra kocertā ir Daumants Liepiņš! Skat. lielo afišu pie kultūras centra
jazeps • 15. janvārī, 17:09
trešo reizi mainīs apgaismojumu katru reizi ,būs ekonomija,ekonomija,ekonomija.Patiesībā nauda ,nauda,nauda,Helmani apstājies,ko dari pienāks brīdis un visiem būs jāstājas tiesas priekšā.
Ivars • 15. janvārī, 16:36
ekonomiskais pamatojams tā arī nekur neuzrādās, būs kā ar Plāteres pilskalnu, tāme liela, kāds labums kādam, bet ne pilsētai un tās iedzīvotājiem!
:) • 15. janvārī, 16:07
ура, товарыщы, вперёд в светлое будущее !!!
Ruciņa • 15. janvārī, 12:46
Nu Klusā iela arī baznīcas rajonā totālā tumsā.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet