Atgriezties pie raksta

Akcijā “Shoe box 2019” saziedotas vairāk nekā 250 dāvanas

2019. gada nogalē Liene Vaskāne ar Ogres novada Sociālo dienestu organizēja labdarības akciju “Shoe box 2019” (tulkojumā no angļu valodas “kurpju kaste”). Šī akcija noritēja jau sesto gadu.

"2019. gads bija ļoti veiksmīgs un dāvanām bagāts. Visi kopā mēs sarūpējām vairāk nekā 250 dāvanas – 170 bērniem un 85 senioriem no Ogres, Ogresgala pagasta, Ciemupes pagasta un Suntažu pagasta. Saku lielu paldies ikvienam, kurš iesaistījās un atbalstīja šo pasākumu", ir pateicīga L.Vaskāne.


Paldies Jaunogres vidusskolas un Ogres sākumskolas skolotājiem, bērniem un vecākiem. Liels prieks, ka bērniem rādām, mācām dot un dalīties, un to var iemācīt tikai un vienīgi, pašiem to darot. Skolas šogad bija sagatavojušas ļoti daudz lietderīgas, vērtīgas dāvanas.


Paldies arī drosmīgajiem Ogres 1.vidusskolas jauniešiem, kuri Ogres Ziemassvētku gadatirgū popularizēja akciju "Shoe box" un tirgus apmeklētājus aicināja sagādāt dāvanu.


Paldies arī Ogres novada sporta centram, kas sarūpēja mīļas un pārdomātas dāvaniņas senioriem.


Paldies basketbola klubam "Ogre", kas, kā katru gadu, arī 2019. gadā decembra basketbola spēli veltīja "Shoe Box 2019" akcijai, kuras laikā paši spēlētāji, treneri, karsējmeitenes un fani atnesa dāvanas.


Īpaši vēlot atzīmēt Ogres novada Sociālā dienesta sociālos darbiniekus, kuri personīgi katram vientuļajam senioram nogādāja dāvanas un uzklausīja to prieku un sajūsmu, verot tās vaļā. Bērniem tika rīkotas mazas Ziemassvētku ballītes, kuru laikā bērni skaitīja dzejolīšus, dziedāja dziesmiņas un zīmēja Paldies kartiņas labajiem Ziemassvētku rūķiem.


Esmu gandarīta, ka visapkārt ir tik daudz dāsnu cilvēku, un mēs visi kopā vairojam labo mums apkārt! Paldies!


 


Informāciju sagatavoja Liene Vaskāne

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45746

20. janvārī, 11:28, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ogrènietis • 20. janvārī, 22:16
Liene, paldies, ka šo dari!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet