Atgriezties pie raksta

Mednieku ielā konstatēta minimāla gāzes noplūde Foto

AS "Gaso" vecākais meistars Laimunds Šleinus informē, ka, veicot gāzesvada apgaitu, Ogrē, Mednieku ielā, Mārsila un Īrisu ielas krustojumā konstatēta iespējama gāzes noplūde, tiek veikti darbi tās novēršanai.

"Gāzesvadu apgaitu veicam cikliski. Tā notiek, katru armatūru pārbaudot ar speciālu aparātu. Pēdējā apgaitā, veicot pārbaudi, Mārsila un Īrisu ielas krustojumā tika konstatēta metāna klātbūtne. Tā kā šī ir zema, purvaina vieta, uzskatījām, ka tā var būt purva gāze, kas izdala metānu, bet, nosūtot mērījumus uz laboratoriju, tika konstatēts, ka 80 % tomēr ir dabasgāzes metāns, līdz ar to šodien veicam darbus, lai novērstu iespējamo gāzesvada bojājumu," situāciju skaidro L.Šleinus un piebilst, ka šāds bojājums varētu rasties ceļa braucamās daļas vibrācijas ietekmē, kas savukārt gāzesvada metinājuma vietā radījusi mazu poru, pa kuru noplūst gāze.


"Šobrīd šī gāzes noplūde nav bīstama, bet laika gaitā gāze var nonākt citās komunikācijās, tāpēc svarīgi to pēc iespējas ātrāk novērst," saka L.Šleinus.


Darbu veikšanas vietā ir nelieli satiksmes ierobežojumi. Krustojumā nelielā laukumā ir noņemta asfalta virskārta, tiek atrakts gāzesvads. Konstatējot bojājuma vietu, tā tiks aizmetināta, izolēta un pārklāta ar aizsargpārklājumu. "Visdrīzāk šos darbus paveiksim vienas dienas laikā. Ja tomēr būs nepieciešams veikt nopietnākus darbus, tad Mārsila un Īrisu ielas iedzīvotāji tiks informēti par situāciju," informē AS "Gaso" pārstāvis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45749

20. janvārī, 15:10, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet