Atgriezties pie raksta

23. janvārī – dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un kontaktpersonu kopsapulce

SIA "Ogres Namsaimnieks" aicina uz dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un kontaktpersonu kopsapulci – 23. janvārī plkst. 19:00 Zilokalnu prospektā 12, Ogrē (2. stāva zālē).

Darba kārtība:


1. Dzīvokļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšana;


2. 2020. gada apsaimniekošanas tāmes un dzīvojamo māju uzturēšanas darbu plāni (veicamie darbi);


3. Bedrīšu remonts dzīvojamo māju iekšpagalmos;


4. Citi jautājumi.


SIA "Ogres Namsaimnieks" aicina dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas un kontaktpersonas piedalīties šajā un citās uzņēmuma organizētajās kopsapulcēs, jo tajās tiek pārrunāti dzīvokļu īpašniekiem būtiski jautājumi, kas attiecas uz uzņēmuma pārvaldīšanā esošajām dzīvojamajām mājām.


Lai minētās kopsapulces būtu konstruktīvas, SIA "Ogres Namsaimnieks" atgādina, ka tajās tiek pārrunāti jautājumi, kas ir norādīti izsludinātajā dienas kārtībā. Par atsevišķu dzīvojamomāju problēmjautājumiem būtu jāvēršas pie SIA "Ogres Namsaimnieks" speciālistiem individuāli.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45752

20. janvārī, 16:47, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

??? • 22. janvārī, 20:31
Kā tas ir - ja prasa, lai maksā? Tev kaut kur par brīvu dod?
iedzīvotājs arī • 22. janvārī, 20:12
....bedrīšu varbūt tomēr bedru remonts dzīvojamo māju iekšpagalmos. Kāds varbūt var izstaigāt un apskatīties,kā piebraukt pie Mālklanes pr.6 un Mālkalnes pr.8, pēdējo 20 gadu laikā ne akmentiņu saujiņa nav iebērta. Varbūt,ja prasa,lai maksā,tad pretī vajag to par ko maksā tie iedzīvotāji!
Re • 21. janvārī, 10:54
Aktuāli sapulcē būs tikai tie jautājumi kurus namsaimnieks uzskata no savi darbinieku redzesloka , bet iedzīvotāju jautājumi tie klaji atvairīti jo tie apsaimniekotājam nav pa spalvai ,bet Valsts Kontrole ir nesaprasšanā kā tie apsaimniekotāji ir noveduši to dzīvojamo fondu līdz klinkim

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet