Atgriezties pie raksta

Aicina uz vakara tirdziņu "2020 gaismu lietus''

Piektdien, 24. janvārī, no plkst. 16.00 Ogres novada iedzīvotāji un viesi tiek aicināti vēl reizi izbaudīt Ogres skaistos ziemas rotājumus, apmeklējot vakara tirdziņu "2020 gaismu lietus", kas notiks pilsētas skvērā un Brīvības ielā.

Kaut arī pakāpeniski dienas kļūst garākas un naktis īsākas, dabā vēl aizvien dominē tumšais laiks. Ogres pilsētā tumsu palīdz kliedēt skaistie ziemas rotājumi. Lai vēl reizi izbaudītu rotājumu burvību, visi interesenti aicināti apmeklēt vakara tirdziņu, kurā būs iespējams iegādāties vairāku desmitu mājražotāju produktus un amatnieku radītos darbus.


Jau rakstījām, ka vēl līdz 3.februārim ikviens var priecāties par pilsētas skaisto rotu, kurā tērpusies, Ogre sagaidīs savu jubilejas mēnesi februāri.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45790

23. janvārī, 14:25, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Diena • 25. janvārī, 11:24
Šodien varēja būt tirdziņš, nav darbdiena, laiks labs .. Visiem jau nav piektdienās darbs līdz 15.00 ,lai apmeklētu.
...... • 24. janvārī, 23:10
tikai pastaigāties var pa tādu tirdziņu noskaņai, jo cenas ir super! pēc tam Elvī sapirkt sieru, gardu maizīti, kādu gaļas gabaliņu, kādu gardumiņu var atrast arī nabags nocenoto smalkmaizīsu groziņā.....
Inese • 24. janvārī, 20:09
Tirgū biju un tiešām pa tumsu viegli šmaukties.Biju šokā kā viens vīrietis tirgoja priežu čiekuru sīrupu,pilna burka ar čiekuriem.Cik tad patiesībā tur ir tas sīrups?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet