Atgriezties pie raksta

Brīvdienās dodies uz Ķīpsalu izbaudīt virtuālo ceļojumu pa Ogri! Foto

No 31.janvāra līdz 2.februārim Rīgā, Ķīpsalā, notiek 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2020", kurā ir iespēja apskatīt Ogres novada stendu un doties virtuālā ceļojumā pa Ogri.

Ogres novada stends atrodas hallē "Apceļo Latviju", netālu no skatuves. Tajā ikvienam ir iespēja uz brīdi paviesoties Ogrē - ar 3D briļļu un telpiskās skaņas palīdzību sajust Ogres pievilcību, piemēram, apskatīt Ogres Zilo kalnu dabas takas.


Stendā ir iespēja iepazīties ar jaunāko tūrisma produktu - Ogres audiogidu! Šī ir pirmā iespēja uzzināt, kā Ogres novada audiogids var būt noderīgs ceļojumam pa Ogres novadu.


Audiogids iepazīstina ar 88 populāriem tūrisma objektiem pilsētā un Ogres novadā. Klausoties audiogidu, var uzzināt daudz interesantu un iepriekš nezināmu stāstu, piemēram, par to, kā laika gaitā mainījies Ogres pilsētas skvērs, kādas izklaides bija pieejamas atpūtniekiem Ogres upes krastos kūrorta laikos, kā aizritējuši pirmie Rūdolfa Blaumaņa skolas gadi un daudz citus interesantus stāstus.


Protams, stendā iespējams saņemt kartes un bukletus arī drukātā formātā, kā arī iepazīties ar mobilo aplikāciju, digitālo karti, kā arī audiogidu, lai tavs ceļojums uz Ogri sniegtu daudz jauku emociju.


Dodies uz izstādi un izbaudi virtuālo ceļojumu uz Ogri!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45884

1. februārī, 08:58, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

??? • 3. februārī, 06:56
Kam naudiņa nāks? Ja tu domāji Latvijas basketbolu, tad atliek tikai priecāties. Ja Vējoni - tad tu esi prasts muļķis...
Wāuuu! • 2. februārī, 20:58
Vai 3. bildē ir tas jaunais audiogids? Nu lai kas tas arī nebūtu. Tas ir naivi. Pat ne naivi. Muļķīgi. Man ir kauns pat tādu legolandi.
Ja jau prezidents neder • 2. februārī, 18:57
Tad policists ne tikt, iz dzīves - strādnieks brīvdiena gaida meitu, nāk klāt vecene zilzhida pufaika, sāka, kur bijāt mēs izmeklējamā viskija zādzību, es viņai atbildēju - atvainojiet es tikai ar cilvēkiem runaju.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet