Atgriezties pie raksta

Ogres novada pašvaldība godina Dimanta un Zelta kāzu pārus Foto

7.februārī Ogres Vēstures un mākslas muzejā tika sveikti Dimanta un Zelta kāzu pāri, kuri savu mīlestību, saticību un uzticību nesuši cauri ilgiem un skaistiem gadiem.

Šogad Ogres novadā sumināja divus Dimanta kāzu pārus, kā arī vienpadsmit Zelta kāzu pārus. Visa svinīgā pasākuma laikā goda viesus izklaidēja un priecēja aktieru pāris Laila un Jānis Kirmuškas, kuri atzīst, ka pašiem kopdzīvē aizritējuši nu jau 30 laimīgi gadi. Kirmušku pāris pārējos priecēja ar leļļu teātri, jautriem dzīves stāstiem, kā arī laba vēlējumiem.


Kaut arī neesot klāt svinīgā pasākuma brīdī, tomēr sirsnīgi sveicieni goda pāriem tika nosūtīti arī no Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa: "Cienījamie Dimanta un Zelta kāzu jubilāri! Man ir patiess prieks un lepnums par jums, par jūsu prasmi un spēju noiet kopā tik ilgus gadus. Mūsdienās ne katram pārim tas izdodas, varbūt pietrūkst mīlestības, varbūt iecietības un sapratnes, varbūt pacietības? Atbildes uz šiem un vēl daudziem jautājumiem nav un nevar būt, jo katrs pāris ir atšķirīgs. Ja jūs izstāstītu kā esat pratuši atrast un atraduši ceļu no kāzām līdz Dimanta un Zelta kāzu jubilejām nostaigāt, katram pārim būtu noteikti savs stāsts, kuri saviļņotu ar saviem priekiem, ikdienas pārdzīvojumiem, gaišiem brīžiem, gan daudz ko citu, kas kopā izdzīvots un pārdzīvots. Jūs esat atšķirīgi, taču visiem jums ir kopīga iezīme, jūs esat stiprie pāri. Šādi pāri ir ļoti vajadzīgi mūsu sabiedrībai. Apsveicu jūs visus šajā nozīmīgajā dzīves pieturā! Lai Dievs dod jums spēku un stiprumu, kā arī veselību turpmākajā dzīves ceļā!"


Laba vēlējumus izteica arī  Ogres novada domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis: "Katram pārim ir sava savstarpējā ķīmija, kuru nevarētu mainīt ne pret vienu citu, tas ir jūsu dzīves atradums. Paldies par iedvesmu jaunajiem pāriem, kuriem vēl tāls ceļš kopā ejams! Lai jums izdodas skaists turpinājums un gaidīsim nākamo kāzu jubileju!"


Pasākumu vadīja Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lidija Vītola.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45960

8. februārī, 00:35, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Silvija • 8. februārī, 12:05
ļ Ļoti jauks pasākums,patīkami redzēt sirmos kungus un kundzes skaisti saposušos un vēl joprojām ejot roku rokā! Lai visiem stipra veselība, arī pasākuma organizētājai un vadītājai Lidijas kundzei!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet