Atgriezties pie raksta

Autoceļa A6 nodalījuma joslā nocirtīs papeles

Ogres novada pašvaldība informē, ka Ogres pilsētā tiks veikta augošo papeļu un divu smiltsērkšķu nociršana valsts nozīmes A6 valsts autoceļa nodalījumu joslā.

Ogres novada pašvaldība projekta ietvaros Ogres pilsētā realizēja gājēju un velosipēdistu ceļa izbūvi, radot drošu pārvietošanos visiem satiksmes dalībniekiem. Tas atrodas paralēli A6 valsts autoceļam (Daugavpils šosejai), kur autoceļa nodalījuma un zaļajā zonā aug dažādu sugu kokaugi – papeles un parastās liepas.


Apsekojot gājēju un velosipēdistu celiņu, pašvaldības speciālisti secināja, ka tā struktūru bojā augošo papeļu un smiltsērkšķu saknes un nekavējoties ir jāorganizē to nociršana un celmu izfrēzēšana, tādējādi novēršot gājēju celiņa un veloceliņa struktūras bojāšanas cēloni.


Informāciju sagatavoja Ogres novada pašvaldības Būvvaldes vides speciāliste Iveta Štāle

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45961

8. februārī, 11:30, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

roselle • 10. februārī, 09:36
esmu vērojusi ceļiņu uz Ciemupi. Arī tur tieši papeles ar savām saknēm uzceļ asfalstu. Liepas to nedara. Un papeles tomēr ir sērga- vajag cirst!
smiltsērkšķiem būt! • 8. februārī, 16:44
Varbūt tas celiņš ir jāizfrēzē nevis smiltsērkšķi, kuru tā jau ir tik maz! Un velosipēdistu celiņa veidotāji pirmo reizi kokus redz? Nezina, ka kokiem saknes?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet