Atgriezties pie raksta

« Lielveikals nedrīkst aizēnot represēto upuru piemiņu

13. februārī, 18:51, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

Helmani, vienreiz pietiks! • 13. februārī, 19:12
Helmanis un viņa komanda atkal manipulē ar cilvēkiem visā tā krāšņumā, vadoties pēc visām Nacionālās apvienības vadlīnijām, minot tautas vēsturiski sāpīgākos notikumus. Helmani, šī nav vienīgā tiesvedība, kur tiek piesaistīti juristu ārpakalpjumi, bet Ogres domes sēdē par citām tiesvedībām neko nevarējāt atbildēt! Pat nebijāt sagatavojies vai speciāli noklusējāt, cik daudz naudas tiek izlietotas priekš juristu ārpakalpjumiem!
Gut, gut, Žanet! • 13. februārī, 19:18
.
VALENTA • 13. februārī, 20:59
Ogrē jau ir RIMI!  Varbūt labāk iederētos LIDLS!  
Par atklātību • 13. februārī, 21:06
Lūdzu, vai varētu atklāt arī pārējos procesus, kuros esat piesaistījuši juridiskā pakalpojuma ārpakalpojumus, kā arī summas un konkrētās firmas? Vai tomēr jūs esat pret atklātību, lai slepus varētu tērēt iedzīvotāju līdzekļus?
Domes jurists • 13. februārī, 21:48
Cien. komentāru rakstītāji! Neprasiet Helmanim to, ko viņš nevar un nedrīkst darīt. Informācija par ārpakalpojuma sniedzējiem, par summām, kas tiek maksātas, par jomām, kurās ārpakalpojumi ir nepieciešami, ir aizsargāta ar likumu. Tai ir ierobežotas pieejamības statuss, kuru nosaka Informācijas atklātības likums (5.pants). Esiet tik laipni un palasiet normatīvos aktus!
ха ха • 14. februārī, 07:34
А кто они такие, эти "komunistiskā režīma upuri"?
>Domes juristam • 14. februārī, 10:06
Cien. Domes jurist! Informācija par pašvaldības veiktajiem iepirkumiem, noslēgtajiem līgumiem un summām nav un nebūs ierobežotas pieejamības.
Es • 14. februārī, 10:58
Vai tiešām pašvaldībā nepietiek ar n-tajiem juristiem, ka papildus jāizšķiež nodokļu maksātāju nauda???
NEgudrajam juristam • 14. februārī, 11:40
Informācijas atklātības likums, 5. pants. (2) Par ierobežotas pieejamības informāciju uzskatāma informācija: 3) kas ir komercnoslēpums, IZŅEMOT GADĪJUMUS, KAD IR NOSLĒGTS IEPIRKUMA LĪGUMS SASKAŅĀ AR PUBLISKO IEPIRKUMU LIKUMU vai cita veida līgums par rīcību ar valsts vai pašvaldības finanšu līdzekļiem un mantu; 5) kas attiecas uz atestācijas, eksāmenu, iesniegto projektu (izņemot projektus, kuru finansēšana paredzēta ar valsts sniegtu galvojumu), konkursu (IZŅEMOT KONKURSUS, KAS SAISTĪTI AR IEPIRKUMIEM VALSTS VAI PAŠVALDĪBU VAJADZĪBĀM vai citādi saistīti ar rīcību ar valsts vai pašvaldību finanšu līdzekļiem un mantu) un citu līdzīga rakstura novērtējumu procesu;
nu labi • 14. februārī, 11:58
bet ja palasa informāciju, tad ir noprotams, ka neviens un nekad nemaz nav plānojis nojaukt nevienu represēto piemiņas vietu, jo plānotais veikals ir bijis paredzēts netālu no šīs piemiņas vietas. Tā jau būtu arhitekta un būvvaldes atbildības joma, lai būvējot veikalu šī vieta paliktu neskarta, un, manuprāt, to šādā veidā varētu pat vairak izcelt un likt kļūt pamanāmākai, jo pie veikala, kur apgrozās daudz cilvēku, to noteikti varētu pamanīt un izcelt, arī izgaismot, daudz labāk. Man gan liekas, ka te vairāk ir kaut kāda politiskā un privātā atriebība. Helmanis vienkārši necieš Bartkeviču un mēģina iebāzt spieķus riteņos visam, ko tas savulaik ir uzsācis, ne velti viņš tik ļoti centās lai Bartkeviču izmestu no Ķeguma izpilddirektora amata. Galu galā - veikals ir darbavietas vismaz 20 vai vairāk Ogrēniešiem.
? • 14. februārī, 13:30
Ogres veikalos jau Tā trūkst darbinieku. Ko tu te tagad muldi?
? • 14. februārī, 13:58
pieprasījums rada piedāvājumu. jo vairāk trūks darbinieku, jo vairāk uzņēmēji būs spiesti paaugstināt algas, lai tie darbinieki naktu strādāt. tici man, veikali nepieļaus situāciju, ka jāveras ciet, jo nav kas stradā.
? • 14. februārī, 14:27
Cik veikalus tev vēl vajag Ogrē?
PAG • 14. februārī, 14:39
Pag, bet vai tad skeitparks nebūs vēl traģiskāk? Skeitparks jau ir stadionā. Šeit tiek meklēti argumenti, tur kur viņu īsti nav. Vai kāds var paskaidrot, ko veikals dara sliktu?
Bet protams • 14. februārī, 15:23
visā pasaulē blakus represēto piemiņas vietām ierīko skeitparkus vai vismaz strūklas, kur brādāt un čurāt, taisīt jezgu un trokšņot. Tieši tā tiek godināta cietušo piemiņa.
Jānis • 14. februārī, 16:10
Bet tad nevajag varbūt darbā par juristu pieņemt čali, par kuru TV taisīja sižetu kā par pērkamu policistu un kuru pēc kāda laika arī no policijas izsvilpa??! Būtu jurista vietā jurists nevis kāds glumais un varbūt ārpakalpojums ar kļūtu nevajadzīgs.
opā • 14. februārī, 17:17
https://jauns.lv/raksts/bizness/371597-nav-izprotama-si-publiska-diskusija-rimi-latvia-noraida-ogres-pasvaldibas-parmetumus Neviens pat netaisās tur bīvēt RIMI,kapēc ,tad vajag algot juristu
oh • 14. februārī, 18:02
Netaisās RIMI nekādu veikalu celt , ziņo dažādi ziņu avoti. Helmanis jau izkūkojis prātu no savas nesodamības apziņas .Jaunākās ziņas - augstākā tiesa atcēlusi apsūdzību helmanim par izspiešanu.Partijas koriši atkal izvilka savējo no sūdiem . Ar tādu aizmuguri var melot, izsaimniekot , apklusināt un atlaist darbiniekus , ņemt otkatus , nodarbināt tikai savējos un konkursos izvēlēties vajadzīgos.
what a.. • 17. februārī, 12:48
kas tas par murgu - Helmanis jau tik tālu sagājis sviestā, ka norādīs ko kurš drīkst uz savas privātās zemes darīt un ko nedrīkst?! Apskatieties kadastru kartē, tas piemineklis atrodas uz pašvaldības īpašuma, pie tam pietiekoši liela īpašuma pašā vidū, tā ka tur blakus var būvēt kaut vai debesskrāpi, tam piemineklim nekas un neviens netraucēs. Varbūt viņš sāks vēl norādīt kā man kotletes cept - ar maltiem sīpoliem vai kapātiem?
Komanda aizvērtām acīm, ausīm • 17. februārī, 13:29
Pirmās Latvijas laikā Ogrē tik strikti norādīja, kā un ko celt, ka maz nešķita šo norādījumu. Šaubos, vai daudz debatēja. Šis ir kas? Lielveikals blakus lielveikalam taisās būt? Bartkeviča Karaļa komandas laikā tas aizsākās? Komandas laikā! Visi tak' balsoja, jo ...
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet