Atgriezties pie raksta

« E. Helmanis: Mana vīzija par Ogres novadu kļūst par īstenību

14. februārī, 18:02, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

karlis • 22. februārī, 16:59
pasvaldibu veeleesanaas iipasi vajadzeetu pieveerst uzmaniibu sai personai,lielaakaa dalja jau zin kaa parasti vinji vaac balsis
juris • 22. februārī, 16:56
manupraat iisteniiba ir shiis kriminaali sodiitaas personas kabataa,vietnieki neprofesionaali,panjemti tikai taapeec ka vienkaarsi saveejiem tiek arii kaada silta vietinja,nekas kad nav sajeegas par domes darbu,kuraa normalaa valstii meers var buut ar kriminaalu pagaatni,nav butiski attaisnots vai nee,bet sodiits ir vienalga,manupraat vinjam pat nav augstaakaas izglitiibas,visur prasa augstaako izglitiibu bet laikam uz meeriem tas neattiecas
Žanete • 15. februārī, 18:39
Runā , ka Helmani nav dzemdējusi māte, bet gan dabas parādība. Runā , ka tas vis no kosmosa.
> to eternity • 15. februārī, 18:13
Klīst runas ka Latvijas dārgākais advokāts prot nokārtot jebkuru lietu. Iespējams ka Helmaņa lieta arī nokārtota attiecīgā neizpaužamā kārtībā. Iespējams ka Helmaņa budžetā ir radies pamatīgs robs. Bet tikpat iespējami ka tā nebūs liela skāde jo realizējas un vēl realizēsies projekti kuru summas mērāmas miljonos. Tāpēc liela varbūtība ka Helmaņa budžets atgūsies.
Iedzīvotājs • 15. februārī, 16:06
Varbūt iedzīvotāju vīzija būtu svarīgāka kā Helmaņa vīzija... nodokļu maksātāji jau iedzivotāji... ne tā?
to eternity • 15. februārī, 14:30
par to apmāto tautas balsošanu es nebūtu tik drošs - ir runāts ar vairākiem cilvēkiem, kuri piedalījās vēlēšanu balsu skaitīšanā, un viņi visi pēc tam bija pārsteigti par vēlēšanu iznākumu, jo skaitot tās lapiņas un liekot čupiņās nu nemaz neizskatījās, ka par NA un helmani būtu nobalsojuši tik daudz cilvēku. ir aizdomas par Ogres vēlēšanu komisjias darbību vēlamā virzienā
>eternity • 15. februārī, 09:21
Tā saucamā "nacionālā apvienība" no nacionāistiem vairās kā 'žīds no cūkas. Visi tak zina, kādi kriminālas ievirzes "biznesmeņi"viņus sponsorē (par provi beslans "krūmiņš"un tamlīdzīgi tipi) un kā mazdēls ir viņu partorgs dzintars. Tā ka Ogres mēris ir īstenais starp viņiem ar visu no tā izrietošā.
pele • 14. februārī, 21:47
Šausmīgs attīstības projekts ogrēnieša karte - nu vienkārši murgs...
eternity • 14. februārī, 21:30
Helmanis interesants tips. Tikai vārdi: mans, mans, man un man. Tāda sajūta, ka citu nav. Ka citi nedara neko. Ja būtu viduslaiki – dzimtbūšana, tad O.K. Acīmredzot Helmanis uzskata, ka Ogre, viss novads, pieder tikai viņam un tikai viņš ir noteicējs. Ka viss, ko viņš izdomā ir absolūti pareizs un visiem ļoti vajadzīgs. Ka visi, kas dzīvo Ogrē, novadā, ir viņa dzimtcilvēki. Laikam jau Helmanim būs taisnība, jo tik stipra aizmugure Latvijā ir reti kuram: Nacionālā apvienība, drošības dienesti, kuru darbiniekus Helmanis apmāca un trenē tuvcīņas jautājumos, Latvijas dārgākais advokāts, kurš nezaudē prāvas, un tml. Un galvenais – neizprotamā tautas mīlestība no ogrēniešu puses, kuri kā apmāti bariem skrien un balso par Helmani. Jā, pret tautu neiesi. Tātad Helmanis ir un būs. Cik ilgi?
es pats... • 14. februārī, 19:53
...un vīzija tāda, ka Ogres novads būs mans dzimtsīpašums. E.H.
ak man šesiņ • 14. februārī, 19:24
mana vīzija, mans plāns...a ko tad tie pārējie tur blakus sēž? vienīgais, kas tam tipāžam ir viņa paša, tā ir spēja citu cilvēku sūri grūti paveikto darbu uzdot par savējo.
ha • 14. februārī, 18:52
es tūlīt vemšu...viņam tās runas kurš raksta - komunistu polittehnologi?
oh • 14. februārī, 18:30
Vemt gribas no šīm pašslavināšanas runām. Ogrē laikam tikai helmanis " strādā" domē , visi pārējie ir grīdas lupatas. Neuzdrošinās gāzt no troņa pašpasludināto karalīti - vai nu baidās , vai par visu samaksāts.
kāpēcis • 14. februārī, 18:24
kāpēc nav vīzijas ar Ogres novada pašvaldības budžetu 2020.gadam? tur tādi cipari, tik medicīnai nav sanācis

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet