Atgriezties pie raksta

Ūdens patēriņa skaitītāju rādījumi- no 28. februāra jauna nodošanas kārtība

Lai samazinātu daudzdzīvokļu dzīvojamomāju ūdens patēriņastarpību (korekciju), SIA "Ogres Namsaimnieks” klienti ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus no š. g. 28. februāra varēs nodot trīs dienas– katra mēneša pēdējās divas dienas un nākamā mēneša pirmajā dienā.

Rādījumus par februāri varēs nodot 28., 29. februārī un 1. martā, bet saistībā ar to, ka divas no šīm dienām ir brīvdienas, klātienē Mālkalnes prospektā 3, Ogrē,rādījumi tiks pieņemti arī 2. un 3. martā.


Rādījumu nodošanas termiņš var tikt pagarināts mēnešos, kuros rādījumu nodošanai paredzētās dienas sakritīs ar svētku dienām vai brīvdienām, un par to tiks sniegta papildu informācija.


SIA “Ogres Namsaimnieks” lūdz ņemt vērā –rādījumi, kas tiks iesniegti pirms vai pēc tiem paredzētajiem iesniegšanas datumiem (tajā skaitā iesūtot e-pastā vai iesniedzot klātienē),netiks pieņemti un attiecīgajā mēnesī dzīvoklim tiks aprēķināts pēdējo trīs mēnešu vidējais ūdens patēriņš par mēnesi.


Jaunā ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu nodošanas kārtība tiek ieviesta ar mērķi –samazināt ūdens patēriņa starpības veidošanos.


SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina dzīvokļu īpašniekus iesniegtprecīzus rādījumus un pirms iesniegšanas tos pārbaudīt!


Klientu portāla lietotājiem papildu ērtības


Dzīvokļu īpašnieki, kuri ir reģistrējušies SIA “Ogres Namsaimnieks” klientu portālā https://e.ogresnamsaimnieks.lv/, turpmāk savā e pastā saņems atgādinājumu par to, ka ir pienācis ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu iesniegšanas laiks. Ja rādījumu nodošanas perioda pēdējā dienā tievēl nebūs iesniegti, klients saņems vēl vienu atgādinājumu.


SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina tos dzīvokļu īpašniekus, kuri vēl nav reģistrējušies klientu portālā, reģistrēties tajā un izmantot priekšrocības, ko tas sniedz.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46066

17. februārī, 17:05, Aktualitātes
Ogres namsaimnieks

Jaunākie komentāri

pics • 21. februārī, 16:51
Cirkulācijas zudumi - tautas apzagšana.Par siltumu mēs jau samaksājam pēc mājāienākošā skaitītāja.
taupīgā • 20. februārī, 12:25
Kā var tā būt, ka ja ūdens patēriņš ir 1m3, man vēl par katru sadaļu jāmaksā korekcija + 1 līdz 2 m3 un cirkulācija? Vai sarēķināji, cik tu pārmaksā? Vienā mēnesī it kā atmetam ar roku, bet paskaiti cik pārmaksā par gadu? Saskaitiet pārmaksu gada robežās un apvienosimies, lai rastu patiesību? Tikai konkrēti skaitļi un cilvēki ir pierādījums zādzību izskaušanai.
Pensionārs • 19. februārī, 16:08
Grīnberga kungs teica nemainīgo siltumu mēs maksājot priekš algām.Cik tas ir taisnīgi? Korekcijas un vēl daudz kas cits arī aiziet algām?55 procenti no apsaimniekošanas maksas aiziet administrācijas uzturēšanai.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet