Atgriezties pie raksta

Ogrē noteiktas izmaiņas transportlīdzekļu novietošanai

Pie vairākām iestādēm Ogres pilsētā ir stāvvietas ar laika ierobežojumu. No 18. februāra stāvēšanas laika ierobežojums (3 h) ir noteikts arī automašīnu stāvvietā pie lielveikala “Elvi” Mālkalnes prospektā 3, Ogrē. Jāatzīmē, ka šajā stāvvietā četras vietas paredzētas SIA “Ogres Namsaimnieks” transportam.

Autostāvvietas ar laika ierobežojumu Ogres pilsētā ir vairākās vietās - pie Ogres novada pašvaldības, pie Baltās cielavas skulptūras Brīvības ielā, pie Ogres novada Kultūras centra, atsevišķa josla Ogres stacijas laukumā, pie Policijas akadēmijas, kā arī dažiem pilsētas bērnudārziem. Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis norāda, ka diemžēl daudzi iedzīvotāji joprojām tos neievēro. U. Ulmanis atgādina, ka atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumu 285.18. punktam vadītājam, kurš novietojis automobili ar stāvēšanas ierobežojumu apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.10 pantu sods par nepareizi novietotu transportlīdzekli stāvvietā ar laika ierobežojumu ir 30 eiro. 


Lai risinātu jautājumu par automašīnu novietošanu uz ilgāku laika posmu, Ogres autoostas teritorijā (Brīvības iela 12A) ir izveidota stāvvieta 7 automašīnām. Šobrīd ir uzstādīta ceļa zīme, bet, iestājoties atbilstošiem laikapstākļiem, tiks savilktas arī baltās līnijas. Automašīnas uz visu dienu šobrīd bez maksas var atstāt Ogres stacijas laukumā un blakus bezmaksas norobežotajā laukumā, bet par maksu - stāvvietā blakus Ogres novada Kultūras centram (Upes prospektā). Jāpiebilst, ka šogad pašvaldība plāno veikt Skolas ielas pārbūvi, kuras ietvaros paredzēta gan Skolas ielas brauktuves un ietvju, gan stāvlaukumu pārbūve. 


Pašvaldības policija atkārtoti aicina autovadītājus ievērot noteiktos stāvēšanas laika ierobežojumus un ar tiem saistītos noteikumus stāvvietās, jo citādi autovadītāji ar savu rīcību pārkāpj citu satiksmes dalībnieku tiesības. Tas attiecas arī uz automašīnu novietošanu neatļautā vietā vai novietošanu neatbilstoši prasībām, tādējādi apgrūtinot citu automašīnu kustību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46080

18. februārī, 18:26, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

roselle • 26. februārī, 12:39
super ieteikums:) man prātā stāv Venstpils, kas šķita ļoti draudzīga-piemēram mums, viesiem.Gan jau arī iedzīvotājiem. Daudz kur var atrast kabatiņas, lai izveidotu stāvvietu kaut vienam auto, nebija problēmu nemaz.Mums tiešām- nesaprotamu iemeslu dēļ ir saradušies aizliegumi, aizliegumi, aizliegumi.
> roselle • 26. februārī, 10:38
uz tādām vietām jābrauc vismaz divatā: kamēr viens, izkāpis no auto, iet, kur jāiet - uz grāmatnīcu vai uz kafejnīcu, tikmēr otrs riņķiem vien, riņķiem vien ap visu kvartālu; kad būs pie pārbrauktuves apļveida krustojums, tad jau būs vienkāršāk :)
roselle • 26. februārī, 07:52
Vakar gribēju apmeklēt Zvaigznes grāmatnīcu. Nav kur nolikt mašīnu- pie grāmatnīcas mājas vajadzīgas spec. atļaujas, pie Zelta Liepas - spec.atļaujas Nr.1-5, pie ziedu veikala- tikai ar atļaujām. Nu neko, braucu garām. Pat pie publiskās tualetes nevar piestāt, jo nav atļaujas. Un tie aizliegumi ir 24/7- dienās, naktīs, darba dienās, brīvdienās. Nice!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet