Atgriezties pie raksta

20. martā notiks arhitektu forums -Ceļojums uz Ogri – OGRES VĀRTI

Ogres novada pašvaldība aicina 2020. gada 20. martā Ogres novada Kultūras centrā, Brīvības ielā 15, Ogrē, piedalīties arhitektu forumā “Ceļojums uz Ogri – OGRES VĀRTI”.

Forumā Ogres novada pašvaldības pārstāvji iepazīstinās ar arhitektūras attīstību Ogres novadā un Ogres pilsētas attīstības stratēģiju, kā arī aicinās diskutēt par inovatīvām arhitektūras tendencēm un attīstības iespējām projekta iecerei “OGRES VĀRTI”, bijušo sūkņu staciju Rīgas ielā 45, Ogrē, pārbūvējot par aktīvā tūrisma attīstības centru ar laivu piestātnes komponenti. 


Dalībai arhitektu forumā lūdzam pieteikties līdz 2020.gada 8.martam, pieteikumu nosūtot uz e-pastu aija.romanovska@ogresnovads.lv vai zvanot uz tālr. 65071168.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46104

24. februārī, 19:20, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

? • 25. februārī, 18:34
Kàds sakars ar kājām?
roselle • 25. februārī, 14:18
lai paši staigā kājām. Tad redzēs, cik jautri ir šādi attālumi. Pat no Jaunogres stacijas tas ir ļoti tālu. Tiešām stingri jāpārdomā
Mamzele no Bekuciema • 25. februārī, 10:22
Atkal kārtējais stulbums. Ko darīt tiem cilvēkiem kuri atbrauks uz Ogri ar kuģi no Ķeguma, Ikšķiles vai Salaspils? Cik sapratu no deputātu solījumiem tad būs regulāra satiksme starp nosauktajām pilsētām ar ātrgaitas kuģi ja nemaldos uz gaisa spilvena vai uz ūdens spārniem. Tad ko pasažieriem ar kājiņām būs jātipina pa šoseju līdz Ogres centram? Un atpakaļ tāpat to milzīgo gabalu? Piestātne vai osta ir jāceļ Ogres centrā kaut kur pie līkā tilta! Helmani lūdzu esi prātīgs un maini projektu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet