Atgriezties pie raksta

Izsludina projektu konkursu "R.A.D.I. – Ogres novadam" 2020. gadā

Pamatojoties uz Ogres novada pašvaldības domes 20.02.2020. lēmumu “Par Ogres novada pašvaldības iekšējo noteikumu “Ogres novada pašvaldības projektu konkursa “Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!” (“R.A.D.I. – Ogres novadam”) nolikums” apstiprināšanu”, tiek izsludināts projektu konkurss "R.A.D.I. – Ogres novadam".

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības iniciatīvas kultūras un sporta pasākumu organizēšanā Ogres novada teritorijā. 


Konkursa ietvaros nevalstiskās organizācijas un komersanti var pieteikt projektus, kas saistīti ar kultūras un sporta pasākumu organizēšanu, sniedz labumu pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai un nav vērsti uz vienas organizācijas vai atsevišķu personu labuma gūšanu. 


Kopējais konkursā pieejamais finansējums ir 20 000 EUR. Maksimālā summa, kas var tikt piešķirta vienam projektam, ir 2 000 EUR. 


Konkursa prioritātes 2020. gadā:


kultūrvides veidošana, kultūras pasākumu organizēšana;


sporta pasākumu organizēšana.


Atbilstoši konkursa nolikuma prasībām noformēti projektu pieteikumi jāiesniedz Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē, līdz 2020. gada 23.martam plkst. 17.00. 


Konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa un ieteikumi pieteikuma veidlapas aizpildīšanai pieejami www.ogresnovads.lv (sadaļā Pašvaldība – Projekti – 2020. gads). 


Papildu informāciju un konsultācijas par konkursa nolikumu sniedz Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas Sabiedrisko attiecību nodaļas preses sekretāre Olga Tinkuse - Ogrē, Brīvības ielā 33, 210. kab., tālr. 65022169, e-pasta adrese: olga.tinkuse@ogresnovads.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46114

21. februārī, 17:48, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet