Atgriezties pie raksta

Aizvadīts ikgadējais Ogres invalīdu biedrības šaha un dambretes turnīrs

Šodien, 24. februārī, Ogres novada Kultūras centrā jau 18. gadu pēc kārtas norisinājās Ogres invalīdu biedrības organizētais šaha un dambretes turnīrs.

Ogres invalīdu biedrības vadītāja Ilga Marta Linkuma norāda, ka šīs ir “draudzības sacensības”, kurās dalībnieki var mazliet “izkustināt” prātu. “Citi šo turnīru uzskata kā labu laika pavadīšanas iespēju, citi apņēmīgi cīnās, lai saglabātu savas līderpozīcijas. Jāatzīmē, ka mums tiešām ir arī ļoti spēcīgi spēlētāji, kas ir ieguvuši godalgotas vietas pat valsts mērogā,” saka I. Linkuma, piebilstot, ka tomēr galvenais mērķis, kā jau visiem Ogres invalīdu biedrības organizētajiem pasākumiem, nodrošināt cilvēkiem iespēju socializēties.


Šogad turnīrā piedalījās pārstāvji no Ogres invalīdu biedrības, Ogres pensionāru biedrības, Ikšķiles invalīdu biedrības, kā arī aktīvi dambretes un šaha spēlētāji no Lielvārdes un Birzgales. 


“Es regulāri piedalos šajos turnīros, jo tā ir lieliska iespēja likt lietā savas zināšanas. Savstarpējai komunikācijai ir liela nozīme, tāpēc man ļoti patīk invalīdu biedrības organizētie pasākumi,” atzīmē Ogres invalīdu biedrības pārstāve Iveta Arbidāne, kura ir vairākkārtēja Ogres invalīdu biedrības organizēto turnīru čempione, kā arī godalgotu vietu ieguvēja Latvijas čempionātā šahā. Turklāt viņa ne tikai pati aktīvi spēlē šahu, bet šaha spēli māca jauniešiem Birzgalē. Arī citi dalībnieki atzīst, ka šādi pasākumi dod iespēju kaut uz mirkli aizmirst ikdienas rūpes, interesanti pavadīt laiku, satikt un iepazīt jaunus cilvēkus.


2020. gada turnīra rezultāti 


Dambrete


1.vieta - Haralds Kiršteins (Lielvārde).


2.vieta - Dzintars Pēteris Briedis (Ogre).


3.vieta - Oskars Počkajs (Ikšķile). 


Šahs


1.vieta - Ivars Linītis (Ogre).


2.vieta - Iveta Arbidāne (Birzgale). 


Ogres invalīdu biedrības vadītāja saka lielu paldies visiem dalībniekiem par atsaucību, kā arī Ogres novada pašvaldībai par atbalstu šī pasākuma organizēšanā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46149

24. februārī, 19:58, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet