Atgriezties pie raksta

VARAM plāno pašvaldībām pārskaitīt 287 542 eiro par atskurbināšanas pakalpojumu sniegšanu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) 44 pašvaldībām plāno pārskaitīt 287 542 eiro, lai segtu faktiskos izdevumus, kas pašvaldībām pērn radušies, sniedzot atskurbināšanas pakalpojumus personām, paredz uz 25.februāra Ministru kabineta sēdi sagatavotais rīkojuma projekts.

Līdzekļi tiks piešķirti, ņemot vērā, ka izmaksas, kas pašvaldībām radušās, diennakts režīmā nodrošinot atskurbšanas pakalpojumus personām, kuras alkohola reibumā atrodas bezpalīdzības stāvoklī, ir pašvaldībām neparedzēti izdevumi. Par katru atskurbšanas telpā ievietoto personu paredzēts piešķirt līdz 15 eiro.


Lielāko summu saņems Rīgas dome - 92 687 eiro. Jelgavas domei paredzēti 42 945 eiro, Daugavpils domei - 35 265 eiro. Ogres novada pašvaldība saņems 17 115 eiro, Jūrmala 10 260 eiro.


Vēl 8040 eiro paredzēti Balvu novada pašvaldībai, 7815 eiro Liepājai, 7455 eiro Cēsu novada pašvaldībai. Aptuveni 6800 eiro tiks novirzīti Tukuma novada pašvaldībai un Rēzeknei, 6540 eiro - Daugavpils novada pašvaldībai. Savukārt Jēkabpilij un Valmierai paredzētas vienādas summas - 5415 eiro.


Pārējām pašvaldībām plānotās summas ir mazākas. Tās svārstās no 30 eiro Aknīstes, Jelgavas un Ķeguma novadu pašvaldībām līdz 4635 eiro Ludzas novada pašvaldībai.


Kompensācijas saņems arī Alūksnes, Ādažu, Baltinavas, Bauskas, Carnikavas, Dobeles, Garkalnes, Gulbenes, Iecavas, Krāslavas, Ķekavas, Lielvārdes, Rēzeknes un Limbažu novadu pašvaldības. Tāpat savus aprēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem VARAM iesniegušas Mārupes, Olaines, Ozolnieku, Preiļu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tērvetes, Vecumnieku un Viļānu novadu pašvaldības.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46151

24. februārī, 20:38, Aktualitātes
Leta

Jaunākie komentāri

cik liels iemesls • 26. februārī, 23:27
alkošeptes vecim pidriķot, ka viņu aptur policija, jo viņi abi maksā akcīzes nodokli, gan bendžu pērkot, gan šļuru rullējot, tā vien izskatās, ka jumtiņš ir sagājis korē, un kad lietus līst, tad pa notekām satek zemē, laikam tikai dēļ tā, ka šis pasākums ir garlaicīgs, ir jāizdomā šindeļi
ziņkārīgā • 26. februārī, 19:43
Kur tad tā atskurbtuve ir? Tur ievieto tikai draugus, ja par viņiem valstij jāmaksā..? Lai paši maksā... Lai nedzer... Un kādi tai atskurbulī apstākļi? Aizvelk kā suni un uzlaiž ūdens strūklu?
Aicinu darba • 25. februārī, 10:09
garagestudent@mailnova.net

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet