Atgriezties pie raksta

SIA "Ogres Namsaimnieks" klientiem iespēja ērti un izdevīgi apdrošināt nekustamo īpašumu, mantu un civiltiesisko atbildību

SIA "Ogres Namsaimnieks" sadarbībā ar ADB "Gjensidige" Latvijas filiāli saviem klientiem plāno piedāvāt nekustamā īpašuma, mantas un civiltiesiskās atbildības  apdrošināšanas polišu noformēšanu par īpaši izdevīgām klientu cenām.

Polisē iekļauti standarta apdrošinātie riski: ugunsgrēks, dabas stihija, ūdens noplūde, trešo personu prettiesiska rīcība, u. tml.


Jaunajam pakalpojumam būs iespējams pieteikties jau š. g. marta vidū, informē SIA "Ogres Namsaimnieks" Administratīvā departamenta vadītājs Ritvars Cinītis.


Nekustamā īpašuma, mantas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises izmaksas, tāpat kā tas ir ar civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas (turpmāk – CTA) polisēm, tiek piedāvāts iekļaut ikmēneša komunālo pakalpojumu rēķinos, sadalot maksājumu uz 12 mēnešiem. Tas ir izdevīgi tiem klientiem, kuri nevar atļauties uzreiz samaksāt vairākus desmitus eiro par polisi.


SIA "Ogres Namsaimnieks" sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju izstrādājis standarta piedāvājumu, kas varēs mainīties atkarībā no dzīvokļa platības un mantas apdrošinājuma summas. Pēc aptuvenām aplēsēm maksājums mēnesī var svārstīties no 2,35 līdz 3,13 EUR par vienu dzīvokļa īpašumu.


Jau ziņots, ka no š. g. 1. janvāra SIA "Ogres Namsaimnieks" veicis visu pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.


Dzīvokļu īpašniekiem varēs būt abas piedāvātās polises, kurās ietilpst civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. CTA apdrošināšanas polises limits ir 1000 EUR, bet, piesakoties nekustamā īpašuma, mantas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanai, tajā iekļautā civiltiesiskā atbildība tiks apdrošināta par 1400 EUR. Izvēloties paturēt civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu abām piedāvātajām polisēm, kopējais limits būs 2400 EUR.


"CTA apdrošināšana visiem SIA "Ogres Namsaimnieks" klientiem ir noformēta automātiski, savukārt nekustamā īpašuma, mantas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanai klienti varēs pieteikties atsevišķi," norāda R. Cinītis.


Dzīvokļu īpašniekiem, kuriem ir kredīts bankā, noteikti jābūt polisei par nekustamā īpašuma apdrošināšanu.


Noformēt nekustamā īpašuma, mantas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polisi varēs gan SIA "Ogres Namsaimnieks", gan sazinoties ar ADB "Gjensidige" Latvijas filiāles speciālistu. 


Š. g. marta vidū SIA "Ogres Namsaimnieks" mājas lapā būs pieejama sadaļa "Pakalpojumi – Apdrošināšana", kurā klienti varēs atrast informāciju gan par CTA, gan nekustamā īpašuma, mantas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polisēm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46283

2020. gada 9. martā, 07:18, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Nauris • 2020. gada 2. decembrī, 01:13
Gjensidige ir labs piedāvājums un Baltai ar!! Es te okšķerēju - https://www.manapolise.lv/ipasuma-apdrosinasana Briestu pirkumam!
Klients • 2020. gada 12. martā, 13:08
Super izdevīgs Gjensidige piedāvājums! Nekur citur tik lēti nevar iegādāties.
Stratēģija • 2020. gada 11. martā, 07:36
Vispirms ievieš un tad izglīto. Kas ir, Ogres Namsaimnieks tik naudas kāri, ka nespēj sagatavot info materiālu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet