Atgriezties pie raksta

Paldies ķirurģei Anastasijai Suhovai un viņas komandai par dzīvības glābšanu!

Bijusī ogrēniete Diāna Škļara ir jauna un sportiska sieviete, kura savulaik spēlējusi Latvijas handbola jaunatnes un sieviešu izlasē. Janvāra nogalē nelaimīgā kārtā viņa guva nopietnu durtu ievainojumu mugurā. Šobrīd viss jau ir labi, Diāna atveseļojas, bet nevar zināt, kā viss būtu beidzies, ja viņas dzīvību nebūtu burtiski izglābuši Ogres slimnīcas Ķirurģijas nodaļas mediķi ar savu vadītāju Anastasiju Suhovu priekšgalā.

Kādā janvāra dienā ar Diānu notika nelaimes gadījums, kura rezultātā viņa guva durtu ievainojumu krūšu kurvī. Diāna uzreiz tika nogādāta kādā medicīnas iestādē Rīgā, kur viņu uzņēma un apskatīja dežurējošais ārsts – traumatologs. Sniedzis pirmo palīdzību un apstrādājis negadījuma rezultātā gūto brūci, dežūrārsts palaida Diānu mājās. Sieviete, pirms doties projām, atkārtoti norādīja ārstam uz apgrūtinātu elpošanu un sāpēm, kas rodas elpošanas brīdī, uz ko saņēma atbildi, ka tās ir stresa sekas, kā arī «atvadu» pretsāpju šprici. Līdz pat nākamās dienas rītam sāpes pieauga un elpot kļuva arvien grūtāk. Veselības stāvoklis turpināja pasliktināties, tāpēc piederīgie, redzēdami, ka Diāna praktiski pēc katra izteiktā vārda mēģina ieelpot, kas viņai īsti labi neizdevās, jo acīmredzami trūka elpas, nogādāja viņu Ogres slimnīcā. Mūsu slimnīcā jauno sievieti uzņēma Ķirurģijas nodaļas vadītāja Anastasija Suhova, kura cietušo neticami ātri izmeklēja un noteica diagnozi. Ķirurģijas nodaļas personāls ļoti profesionāli un ātri sagatavoja Diānu neatliekamai operācijai, ko sekmīgi paveica ķirurģe A.Suhova. Diānas piederīgie pēc operācijas teica:


"Nevaram izskaidrot, kāpēc palīdzība tika meklēta vietējā slimnīcā, visdrīzāk nostrādāja kaut kāda ģimeniska saikne, intuīcija, kas norādīja īsto ceļu brīdī, kad katra minūte bija no svara, jo, redzot Diānas sāpes, prātā nāca visbriesmīgākās domas. Labi, ka tā bija Ogres slimnīca un daktere Suhova, kurai ir Dieva dots operējoša ķirurga talants. Liela pateicība arī Ķirurģijas nodaļas komandai un sevišķi tai māsiņai, kura pirmajā naktī pēc operācijas, kad bija sākusies lēkme, stāstīja Diānai pasaciņu!".


Diānas ģimene ir pārliecinājusies, ka ne jau medicīnas iestādes atrašanās vieta un nosaukums glābj cilvēku dzīvības. To dara profesionāli, atbildīgi un atsaucīgi mediķi, kādu netrūkst arī mūsu pašu Ogres slimnīcā.


Diāna Škļara, visi viņas piederīgie, draugi un paziņas, kā arī Latvijas handbola sabiedrība, kurā Diāna arī tagad turpina darboties, izsaka lielu un sirsnīgu pateicību brīnišķīgajai un profesionālajai dakterei Anastasijai Suhovai, kā arī visai viņas lieliskajai SIA "Ogres rajona slimnīca" Ķirurģijas nodaļas komandai par dzīvības glābšanu! Milzīgs paldies JUMS!


Ritvars Raits,OVV


Dzintras Dzenes foto- Ogres slimnīcas Ķirurģijas nodaļas vadītāja Anastasija Suhova cietušo neticami ātri izmeklēja un noteica diagnozi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46319

2020. gada 11. martā, 07:05, Aktualitātes
OVV

Jaunākie komentāri

džimlairūdiralalā • 2020. gada 6. maijā, 15:30
Fantastiska daktere, cilvēks ar zelta rokām. Vēl nedaudz vajadzētu piestrādāt pie attieksmes, bet ar šādu talantu var atļauties arī kādu netikumu. Izcils speciālists!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet