Atgriezties pie raksta

EKO Dienas – atbrīvojies no nolietotās elektrotehnikas, stikla, makulatūras

Pavasaris ir laiks, kad vairāk domājam par sava īpašuma un vides sakārtošanu. Atkritumu apsaimniekotājs SIA "Ķilupe" piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, gan uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

"Eko dienu" laikā no Ogres novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta makulatūra (avīzes, žurnāli, grāmatas), stikla iepakojums (tukšas stikla burkas un pudeles) un visdažādākā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, gāzes plītis, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, telefoni, mobilie telefoni un to lādētāji utt. SIA "Ķilupe" atgādina, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būs izjauktas.


Makulatūras, stikla iepakojuma un sadzīves elektrotehnikas savākšana un izvešana notiks bez maksas, ar SIA "Ķilupe" transportu un darbaspēku, piebraucot pie katra klienta individuāli.


"Eko dienas" Ogres pilsētas, Ogresgala un Ciemupes iedzīvotājiem – 2020. gada 17. un 18.marts.


"Eko dienas" Ogres novada pagastu iedzīvotājiem – 2020.gada marta beigas (vienojoties ar katru klientu individuāli).


Pakalpojumu var pieteikt, zvanot uz  tālruņa numuru 29104053 vai 65071222, kā arī sūtot e-pastu ar pieteikumu "Eko diena" uz kilupe@gmail.com.


 Informācijas avots: www.ogresnamsaimnieks.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46322

11. martā, 10:15, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet