Atgriezties pie raksta

« COVID-19 izplatīšanās novēršanas pasākumi Ogres novada pašvaldībā

2020. gada 13. martā, 13:29, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

xe-xe • 2020. gada 18. martā, 23:54
Ne...s tik dikti! Ja helmim būtu vara, ta visa Latvija būtu viens augsta pievienota OIK uzņēmums ar lielā brāļa kapitālu.
>8:10 • 2020. gada 18. martā, 13:37
kāds laikam sviestā sagājis ar to slavinašānu. sevišķi labi skan tas - pozitīvs un gudrs diktators :):)
pirms mainat • 2020. gada 18. martā, 13:27
valdību, paskataties vai nevarat savu sadzīvi pārveidot, bez naudas, ja nē, tad ar naudu tikai grabažas pilns pagalms un kaimiņi domā
> komentāra rasktitājam 08:10 • 2020. gada 18. martā, 09:56
Tieši otrādi žēl ka Helmanim nav teikšanas par visu valsti. Ja tāda būtu, tad mums korona vīruss neizplatītos un tiktu veiksmīgi apakarots. Helmanis būtu momentā slēdzis robežu un devis komandu armijai un zemessardzei kontrolēt visas apdzīvotās vietas. Tā patās būtu pavēlējis iepirkt visus nepieciešamos aizsarglīdzekļus (respiratorus, dezinfekcijas sķīdumus, slimnīcām mākslīgās elpināšanas iekārtas un t.t.) un pa brīvu izdalītu visiem iedzīvotājiem. Tieši tagad ir vajadzīgs valstij tāds pozitīvs un gudrs diktators kā Helmanis. Neizlēmīgie un tukš muldošie kariņi un viņķeles ir vēl lielāka nelaime kā jebkurš vīruss. Helmanim ir jāvada valsts!
profam • 2020. gada 18. martā, 08:10
Cik labi, ka Helmanis ir tikai vietējās pašvaldībiņas vietējais vadītājiņš, un viņam nav nekādas teikšanas pār to, kur iedzīvotaji drīkstēs doties un kur nē, pretējā gadījumā jau pusogre jau sen sēdētu mājās un nekur nedrīkstētu iet, jo šamējais savā valdonīguma karē būtu aizliedzis pārvietoties visiem, kuri ne tā muti atvēruši vaļā. Un vispār - Helmanim būtu jāsak ar sevis paša ierobežošanu, jo viņs pats marta sākumā vēl draiski kūleņoja pa slēpošanas kūrortiem..
profam • 2020. gada 17. martā, 15:56
Ārā, svaigā gaisā drīkst būt un pat ir vēlams! Nav labi uzturēties cilvēku pilnās vietās, bet pastaigāties un braukt ar velosipēdu ir vēlams! Un Ogre ir pietiekami zāla pilsēta, kur to var īstenot.
prof • 2020. gada 17. martā, 13:32
Helmanim steigšus ir jāizsludina pārvietošanās liegums Ogres pilsētā. Visiem jābūt mājās. Uz ielas var atrasties tikai 4 gadījumos: a) uz veikalu pēc ēdamā, b) uz aptieku pēc zālēm, c) pie ārsta un 4) ar pašvaldībā vai attiecīgā valsts iestādē reģistrētu atļauju uz darbu un no darba. Citādi epidēmija aizies ģeometriskā progresijā, jo labprātīgi mājās neviens 14 dienas nesēdēs. Jau tagad pilns internets ar gadījumiem, ka tie kam jāsēž karantīnā, vazājas pa pilsētu un iet uz darbu.
>Ženija • 2020. gada 17. martā, 00:14
Nepārdzīvo. Eku-šeku teju-teju bardaks būs vēl trijos novados. Būs-būs liels būs.
varbūt būs nedaudz sarkastiski • 2020. gada 16. martā, 15:36
nesen gāju intersēties, kā dibināt darba attiecības, lai bezdarba gadījumā, kas neveidojas dēļ ekonomikas, bet darba spēju trūkuma, man atbildēja jāmeklē darbs, tad sanāk, koļa čortojas, ka neviens negrib strādāt, bet darba inspekcija brīnās, kur te visiem zili deguni, ēkām sienas nekrāso zilā krāsā, beigās sanāk, lai sāktu domāt ir jāmeklē prāts
haha • 2020. gada 16. martā, 15:31
Gints arī padalīsies ar vīrusu no ASV. Lai pašiem nepietruktu, tāpēc domē nevienu neielaiž.
ha • 2020. gada 16. martā, 10:51
nu tik ievieš Ogrē baigo karantīnu, bet tad kad jau valsts līmenī rekomendēja nekur apkārt lieki nebraukāt, Helmanis pats ar ģimeni pirms divām nedēļām brauca slēpot, vēl facebookā bildes salicis.
nestreso • 2020. gada 16. martā, 07:14
budžetnieki tagad lai izpaužas savās prasmēs un zināšanās, it īpaši zilsvārči, ir dažas epizodes, kur jāraksta iesniegums saeimā, par "adekvātu" sarunu un jāaicina strādāt slotas ministrijā
Sergejs • 2020. gada 15. martā, 20:34
Nu gan melošana, sākumā bija teikts ka liks kodus lai cilvēki tāpat vien neblandas pa stāviem, tagad atklājas īstais iemesls
Marija • 2020. gada 15. martā, 11:11
Jā, visas iestādes apkalpo attālināti tikai ne bibliotēkas Ogres novadā, izskatās, ka tā ir galvenā iestāde bez kuras nu nekādi nav iespējams mēnesi izdzīvot. Tā kā dodamies pēc literatūras.
ženija • 2020. gada 15. martā, 08:45
Kādi telefoniski sakari? Neviens neatbild, tikai skaita pātarus ciparos un viss. Ieved te kārtību, kas patlaban ir svarīgākais. Vai tad uz poliklīniku var piezvanīt? Ne hrena, tur ari skaita pātarus. Bardaks tajā poliklīnikā.Kā arī visā Ogrē. Tikai zīmējās un lielās pa visu valsti.Var saprast , jo pie varas NA partijas biedrs , kuri nejēdz neviena lietā., tikai apvērsumus taisīt.
smiekli labākās zāles • 2020. gada 15. martā, 08:26
sievasmāte, kas ierauj šampīti pa vakariem savā loģistikas birojā, lai pieliek slotai motoru un lido pa gaisu
Oo • 2020. gada 15. martā, 08:24
Veikalos bulciņas tirgo vaļējas, neiepakotas, saknes apčamda ikviens, žurnālus apščauda... Jāatceras, ka vīruss saglabājas arī uz virsmām- produktiem, papīra utt., ja to aiztiek inficēts cilvēks.
ха ха • 2020. gada 15. martā, 07:13
Ооох, кто то хорошо наварится на этой заразе. Речь идетне о сотнях тысяч,а о миллионах!
Man ir tiesības zināt.. • 2020. gada 14. martā, 13:28
Covid-19 izplatība pa pilsētām un novadiem ir valsts noslēpums. Savukārt informāciju par inficētajām personām (kur strādā, kur dzīvo, kurā skolā vai bērnudārzā iet bērni) aizsargā Fizisko personu datu aizsardzības likums. Tā kā atliek vien klausīties baumas un paļauties uz intuīciju. Jācer, ka valdība valsts noslēpuma statusu par vīrusa izplatību līdz konkrēta pagasta nosaukšanai, noņems un būs iespēja no inficētajām vietām izvairīties.
jautājums • 2020. gada 14. martā, 11:45
Vai tā ir taisnība ,ka lasot avīzi var noraut triperi?
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet