Atgriezties pie raksta

Noteikti ierobežojumi iekļuvei pašvaldības ēkā Brīvības ielā 33, Ogrē

Jau vēstīts, ka, pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis 13.03.2020. izdeva rīkojumu S/33 “Par COVID-19 infekcijas izplatīšanās novēršanas pasākumiem Ogres novada pašvaldībā”.

Papildus šajā rīkojumā noteiktajiem aizliegumiem un ierobežojumiem no pirmdienas, 16. marta, apmeklētājiem būs liegta iekļūšana Ogres novada pašvaldības ēkā Ogrē, Brīvības ielā 33, kurā bez pašvaldības vadības un centrālās administrācijas struktūrvienībām ir izvietota arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Jēkabpils reģionālās nodaļas Ogres klientu apkalpošanas centrs (VSAA Ogres nodaļa). 


Pa centrālo ieeju apmeklētāji varēs iekļūt ēkas 1. stāvā, priekštelpā pie Apmeklētāju pieņemšanas centra, kur būs izvietota gan Ogres novada pašvaldības, gan VSAA Ogres nodaļas publiski pieejamā informācija, tai skaitā veidlapas u.c. dokumenti, kā arī kaste iesniegumu ievietošanai. 


Tālāk ēkā varēs iekļūt tikai gadījumā, ja no Ogres novada pašvaldības amatpersonām, centrālās administrācijas struktūrvienību vadītājiem un VSAA Ogres nodaļas būs saņemts pieteikums apmeklētāja pieņemšanai attiecīgajā dienā un laikā – iekļūšanu nodrošinās dežurants. 


Gadījumā, ja šāds pieteikums nav saņemts, bet apmeklētājs vēlas klātienē tikties ar kādu no Ogres novada pašvaldības amatpersonām, centrālās administrācijas speciālistiem vai VSAA Ogres nodaļas speciālistiem, dežurants pirms personas ielaišanas pārējā ēkas daļā sazināsies ar attiecīgo speciālistu un saskaņos apmeklētāja pieņemšanu klātienē. 


Pašvaldība aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret ierobežojumiem un aizliegumiem valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46380

14. martā, 10:10, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Anna • 16. martā, 12:11
Oho, pēkšņi par Dievu atcerējās. A kad pirms pāris mēnešiem sātanistiem tika ļauts ņemties pa Ogres centru ar visiem saviem ragiem, nagiem, meteņiem, peteņiem, tad visi plaukšķināja no sajūsmas. Brīdināja, ka ja draudzējies ar sātanu, būs lāsts. Nu vot - prijehaļi. Kur tie mērgļi palika, kas tur ar savām debīlajām maskām ņēmās? Nu, forši tagad ne? Atnesa svētību jūsu sātaniskie rituāli zemei, vai ne? Pazūdiet no Latvijas mērgļi
Santa • 16. martā, 12:05
Iesaku tev savas gudrības paturēt pie sevis.
Santa • 16. martā, 12:05
Iesaku tev savas gudrības paturēt pie sevis.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet