Atgriezties pie raksta

Autotransporta direkcija informē: no 17. marta tiks pārtraukti starptautiskie pasažieru pārvadājumi ar autobusiem

Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšānu no 17. marta tiks pārtraukti starptautiskie pasažieru pārvadājumi ar autobusiem.

Pamatojoties uz valdības lēmumu par starptautisko pasažieru pārvadājumu ierobežošanu, no 2020. gada 17. marta uz ārkārtējās situācijas laiku tiks pārtraukta gan regulāro, gan neregulāro starptautisko pasažieru pārvadājumu ar autobusiem veikšana. Autotransporta direkcija ir apzinājusi regulāros starptautiskos autopārvadātājus, aicinot nekavējoties informēt pasažierus par gaidāmajām izmaiņām un vienoties par kompensācijas nosacījumiem.


Iekšzemes autobusu reisi turpmāk tiks nodrošināti saskaņā ar skolēnu brīvdienu kustības grafiku, un tas nozīmē, ka līdz 14. aprīlim to skaits būs mazāks nekā ierasti darbadienās. Informācija par aktuālajiem kustības sarakstiem pieejama Autotransporta direkcijas mājaslapā: .  


Šobrīd neviena valsts nav noteikusi aizliegumu veikt starptautiskos kravu autopārvadājumus.


Par valsts SIA Autotransporta direkcija


Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.


 


Zane Plone,


VSIA Autotransporta direkcija


Sabiedrisko attiecību vadītāja

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46386

15. martā, 13:01, Aktualitātes
ATD

Jaunākie komentāri

:-( :-( :-( • 16. martā, 14:55
svētdien, 15:00 intervijā ar Jāni Domburu: "Tālis Linkaits arī informēja, ka saistībā ar ievērojamu pieprasījuma samazinājumu, ir plānots samazināt iekšzemes pasažieru pārvadājumus ar starppilsētu autobusiem un vilcieniem, kā arī skaidroja, kādus piesardzības pasākumus “Covid-19” izplatības mazināšanai ir veikuši pasažieru pārvadātāji – 32:04 un 34:14." Tālis Linkaits (JKP) norādījis, ka autobusu un vilcienu reisu skaits pasažieru pārvadāšanai tiks samazināts. To kursēšanas biežums tiks pielāgots ārkārtējās situācijas laikā krītošajam pieprasījumam.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet