Atgriezties pie raksta

Papildu sanitārās kopšanas pasākumi dzīvojamo māju koplietošanas telpās

Ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju un ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus telpu tīrīšanai, lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatīšanās riskus, SIA “Ogres Namsaimnieks” sākot ar 16. martu ir uzsākusi visu tās pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpu papildu sanitārās kopšanas pasākumus – dezinfekciju ar hloru.

Šobrīd divas reizes dienā tiek mazgāti kāpņu telpu ieejas durvju rokturi un kāpņu margas (lenteri), un divas reizes nedēļā tiks mazgātas grīdas kāpņu telpās. 


Ārkārtējās situācijas laikā pastiprināta uzmanība tiks pievērsta dzīvojamo māju koplietošanas telpu uzkopšanai un dezinfekcijai. 


Sētniekiem tiks izdalīti arī individuālie aizsardzības līdzekļi (sejas maskas). Reaģējot uz ārkārtējo situāciju, sētnieku vajadzībām ir pasūtīts lielāks daudzums gumijas cimdu, kā arī papildu līdzekļi dezinfekcijas nodrošināšanai.


 Informāciju sagatavoja SIA "Ogres Namsaimnieks"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46400

17. martā, 20:26, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

kurā? • 19. martā, 07:31
kurā "Ogres Namsaimnieka" mājā ir tik baltas kāpnes kā attēlā? ja vēl nav, tad pēc hlorēšanas būs?
Šodien • 18. martā, 21:45
Pajautāju pārām sētniecēm ,nekas papildus nav iedots.
Ks • 18. martā, 14:52
Ar hloru! Vareni! Kā padomju laikos. Esat paskatījušies kalendāru? Ir cits gads un pat gadsimts. Dažreiz jau var arī kāpņu margas ar spirtu noslaucīt. Točkā nopērciet! Iveta noķēpājusi visus Mālkalnes namus!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet