Atgriezties pie raksta

Egils Helmanis: Mediķiem vēlu veselību un izturību

Šajā ārkārtējā situācijā, kas saistībā ar koronavīrusa “Covid-19” straujo izplatību ir izveidojusies arī Latvijā, ļoti sarežģītos apstākļos nākas strādāt mediķiem.

Arī Ogres rajona slimnīcas medicīnas personālam darba slodze šobrīd ir pieaugusi, jo tiek ievesti pacienti ar dažādām diagnozēm no Rīgas, turklāt ir jāievēro visstingrākie drošības un aizsardzības pasākumi. Pašreizējā situācijā tieši mediķi ir pakļauti vislielākajam riskam, veicot savus pienākumus. 


Savā, Ogres novada pašvaldības domes un novada iedzīvotāju vārdā pateicos Ogres rajona slimnīcas ārstiem, medmāsām, ikvienam slimnīcas darbiniekam par pašaizliedzīgo darbu ikdienā un īpaši šajā sarežģītajā krīzes situācijā, sniedzot palīdzību Ogres un kaimiņu novadu iedzīvotājiem, ikvienam slimnīcas pacientam. Paldies SIA “Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētājam Dainim Širovam par prasmīgu un operatīvu slimnīcas darba organizēšanu ārkārtējās situācijas apstākļos.  


Paldies Ogres novada ģimenes ārstiem un viņu palīgiem, ārstējot savas ārsta prakses pacientus. 


Vēlu ikvienam medicīnas darbiniekam stipru veselību un izturību! 


Ar cieņu


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46412

19. martā, 11:12, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ogre • 19. martā, 23:46
velu veiksmi medikiem bet ogres policija galigi debili nemakuli
<<<<<< • 19. martā, 19:17
Izlasīju Viņķeles murgus.Jo tālāk,jo trakāk! Katrs domājošš cilvēks sapratīs,ka mediķi rīkojās godprātīgi un atbildīgi.Paldies ārstiem un visam med.iestādes personālam!Jūsu nesavtīgais darbs katru dienu glābj mūsu dzīvības.Paldies par atbildību,goda prātu un drosmi tik smagā laikā!
Aiva • 19. martā, 15:42
Jā, liels paldies visiem mediķiem par nesavtīgu darbu šajā grūtajā, priekš mums viesiem, laikā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet