Atgriezties pie raksta

No 25. marta izmaiņas Lielvārdes virziena vilcienu sarakstos

Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības ierobežošanai un pasažieru plūsmas samazināšanos no otrdienas, 24.marta, līdz 14.aprīlim tiek atcelti 16 AS "Pasažieru vilciens" reisi Dubultu, Carnikavas, Ogres/Lielvārdes un Jelgavas maršrutos darba dienās, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Pieņemot lēmumu par atceļamajiem reisiem, tika ņemts vērā mazais pasažieru skaits šajos vilcienos, kā arī tas, ka vilcienu kustības grafikā tajā pašā maršrutā ir pieejami citi vilcieni ar nelielu laika intervālu, norāda uzņēmumā, uzsverot, ka pārējie 203 darba dienu vilcieni turpinās kursēt saskaņā ar spēkā esošo grafiku.


Ogres/Lielvārdes virzienā pārstās kursēt vilcieni no Rīgas uz Ogri plkst.6.08 un plkst.15.11, kā arī vilciens no Rīgas uz Lielvārdi plkst.18.18. 


Turpretī virzienā no Ogres uz Rīgu tiek atcelti vilcieni plkst.7.24 un plkst.16.35, bet virzienā no Lielvārdes uz Rīgu tiek atcelts vilciens plkst.19.16.


Uzņēmums informē, ka "Pasažieru vilciena" mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas uz priekšu, jau ietver minētās izmaiņas.


Tāpat tiek atgādināts, ka pēc atgriešanās no ārvalstīm vai saskarsmes ar Covid-19 slimnieku, lai nepakļautu inficēšanās riskam citus pasažierus, braukt vilcienā nedrīkst vismaz 14 dienas.


Rūpējoties par sabiedrības drošību un veselību, "Pasažieru vilciens" lūdz ikvienu pasažieri izvērtēt nepieciešamību izmantot sabiedrisko transportu, pievienojoties aicinājumam palikt mājās un bez īpašas vajadzības neapmeklēt sabiedriskas vietas.


25. marta izmaiņas Lielvārdes virziena vilcienu sarakstos šeit:


29. marta izmaiņas Zilupes virziena vilcienu sarakstos šeit:

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46445

2020. gada 25. martā, 08:32, Aktualitātes
Pasažieru vilciens

Jaunākie komentāri

izmaiņas līdz 14.aprīlim • 2020. gada 23. martā, 17:58
https://www.pv.lv/images/userfiles/articlescontent/izmainas/24-14_04_Lielv%C4%81rde.pdf

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet