Atgriezties pie raksta

SIA "Ogres Namsaimnieks" uzsāk sadarbību ar pārvaldnieka palīgiem

No šī gada marta daļā Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamo māju, kuras pārvalda SIA "Ogres Namsaimnieks", darbu uzsāk pārvaldnieka palīgi.

SIA "Ogres Namsaimnieks" kā pārvaldnieka uzdevums ir vērst dzīvokļu īpašnieku uzmanību uz dzīvojamās mājas stāvokli, jo tā ar katru gadu nolietojas arvien vairāk. Dzīvojamā mājā ir nepieciešama persona, kas operatīvi spēj sazināties ar pārvaldnieku un risināt dažādus ar dzīvojamās mājas pārvaldīšanu saistītus jautājumus.


"Vēlamies būt informēti par dzīvojamo māju aktuālajām vajadzībām, kas ļaus efektīvi plānot nepieciešamo rīcību. Sadarbības modelis, kas bija līdz šim ar dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajām personām un kontaktpersonām, nav attaisnojis sevi, jo līdz dzīvokļu īpašniekiem ne vienmēr nonāca visa nepieciešamā informācija, turklāt izpratne par to, kādi pienākumi šīm personām ir jāveic, ir ļoti atšķirīga. Jāteic, ka arī zināšanas un izpratne par pārvaldīšanas jautājumiem dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajām personām un kontaktpersonām ir ļoti dažāda. Nonācām pie secinājuma, ka ir nepieciešami pārvaldnieka palīgi – personas, kurām tiek uzticēti konkrēti, skaidri definēti uzdevumi ar mērķi nodrošināt efektīvāku dzīvojamo māju un tām piesaistīto teritoriju pārvaldīšanu, kā arī informācijas apmaiņu ar dzīvokļu īpašniekiem," norāda SIA “Ogres Namsaimnieks” valdes loceklis Kaspars Grīnbergs. 


Ar pārvaldnieka palīgu tiks slēgts sadarbības līgums, kurā atrunāti pārvaldnieka palīga pienākumi. 


Saskaņā ar līgumu pārvaldnieka palīgam noteikta virkne konkrētu pienākumu: sniegt nepieciešamo informāciju pārvaldniekam un kompetentajām institūcijām, piedalīties dzīvojamās mājas, tās konstrukciju, inženierkomunikāciju, piesaistītās teritorijas apsekošanā, organizēt vai palīdzēt organizēt dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopsapulces, piedalīties SIA "Ogres Namsaimnieks" organizētajos semināros un sapulcēs par pārvaldīšanas jautājumiem, izvietot informāciju dzīvojamā mājā un citi pienākumi.


SIA "Ogres Namsaimnieks" uzskata, ka sadarbība ar pārvaldnieka palīgiem uzlabos apsaimniekošanas kvalitāti.


Pārvaldnieka palīgs par savu darbu saņems atlīdzību, kas tiks veikta no esošās apsaimniekošanas maksas. Apsaimniekošanas maksa līdz ar to nepieaugs. 


Informāciju par aktuālām tēmām, kas saistītas ar daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu, pārvaldnieka palīgi varēs iegūt SIA "Ogres Namsaimnieks" organizētajos semināros, kas turpmāk aizstās ierastās dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un kontaktpersonu kopsapulces. Pirmais seminārs notika š. g. 20. februārī.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46456

2020. gada 25. martā, 08:34, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Atbilde nu jau • 2020. gada 27. martā, 12:53
Kurā gadsimtā dzīvo? :)
nu jau • 2020. gada 27. martā, 09:53
pret juridisku personu nevar buut uzsaakts kriminaalprocess.
Inese Lapiņa • 2020. gada 26. martā, 19:02
Ja kas, pret ON ir ierosināta keimināllieta..... Es domāju, ka Grīnberga kungs ļoti labi atceras dienu ,kad ieradās Zilokalnu 12 un teica ...vai nu par māju vecāko vai ON?! Un par mājas vecāko ... varu atkārtot tiem kuriem lēnu pielec....nevienai mājai neesmu uzprasījusies. Labāk ņemat un pārskatat savu māju atskaites...un izpildīto darbu dokumentus.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet