Atgriezties pie raksta

« SIA "Ogres Namsaimnieks" uzsāk sadarbību ar pārvaldnieka palīgiem

25. martā, 08:34, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Atbilde nu jau • 27. martā, 12:53
Kurā gadsimtā dzīvo? :)
nu jau • 27. martā, 09:53
pret juridisku personu nevar buut uzsaakts kriminaalprocess.
Inese Lapiņa • 26. martā, 19:02
Ja kas, pret ON ir ierosināta keimināllieta..... Es domāju, ka Grīnberga kungs ļoti labi atceras dienu ,kad ieradās Zilokalnu 12 un teica ...vai nu par māju vecāko vai ON?! Un par mājas vecāko ... varu atkārtot tiem kuriem lēnu pielec....nevienai mājai neesmu uzprasījusies. Labāk ņemat un pārskatat savu māju atskaites...un izpildīto darbu dokumentus.
... • 26. martā, 16:06
Izskatās, ka kāds no Namsaimnieka ar nomelnošanas metodēm te cīnās pret Lapiņu Inesi. Jo viņa traucē mahinēt. Būtu jauki pašiem sakārtot savu saimniecību, nevis kliegt "a tev bikses piedirstas". Bērnišķīgi.
Ha • 26. martā, 15:55
Bet kā Lapiņa savu kandidatūru iepludināja vairākām mājam,jo bija pie amata ON to kāds atcerās
Igors • 26. martā, 14:55
Nu Lapiņas kā vairāku māju vecākās darbs ir vairāk kā pierādāms - viņa taču pati liek tekstus, kā cīnās par katru savu māju - pret Namsaimnieka mahinācijām, pierakstījumiem un citām blēdībām. Kur nu vēl aktīvāk atpelnīt savu algu. A lūk Lapiņš var pats par sevi atbildēt? Kāpēc līgumi nav laicīgi? Kāpēc neatbild uz iesniegumiem? Kāpēc tik daudz nepmierināto?
• 26. martā, 12:29
Lapiņa neatbild par izšmugulēto... Zin, ko ēdusi?
Neapskaužu m.v. • 26. martā, 12:28
Lai izturība nevienlīdzīgā un it kā maskētā no SIA ON cīņā par patiesību!!
Par N.Lapiņu • 26. martā, 11:51
Grīnbergs saka ,ka esot labs jurists. Mūsu māja vēl šobrīd nav saņemusi pārvaldīšanas līgumu.
Hmm • 26. martā, 10:25
Par kuru Lapiņu tas jautājums bija? Par juristu Normundu Lapiņu? Nu to taču var izrēķināt laikam. Alga viņam droši vien kādi 1500 eiro, ar soc nodokli pie 2000 eiro. Gadā kādi 24 tūkstoši, dažos gados sakrien 100 000 eiro. Un sakāt, ka šī iedzīvotāju nauda iztērēta par jurista algošanu, kas nekā nedara? Nu ja jau tā apgalvo. Ir protams, daudz sūdzību par Namsaimnieku juridiskajā plāksnē.
šitais • 26. martā, 10:10
Šis jau paliek interesants jautājums, ku paliks tās mājas finanses , kuru mājām nebūs šo te pārvaldnieku palīgu?
Labs • 26. martā, 09:27
Jā SIA ceļi nav izdibināmi. MĀJAS VECĀKAIS, MĀJAS PILNVROTA PERSONA - pārstāv, aizstāv iedzīvotāju intreses. Kādas intreses aizstāvēs SIA PĀRVALDNIEKA PALĪGI???
:) • 26. martā, 08:04
Statp citu es ļoti labi zinu kurš SIA ON vafošais darbinieks manu uzvārdu un vārdu izrunā bez galotnēm....Lapiņ...Inessss . Puišuk, Kontrolē sevi.
To Lapiņ • 26. martā, 08:01
Nu cik?
Lapiņ? • 26. martā, 00:08
Cik tūkstošus mūsu naudas tu nokāsi no ON par nekā nedarīšanu?
nu ko • 25. martā, 19:37
ah tad noslēps maksu m.vecākajam! Cerams, ka uzzināsim, cik no mūsu naudas aiziet m.vec.! Citādi, dažus gadus iepriekš atklāti rakstīja rēķinā, ka tik un tik - m.vecim! Un tad tik sākās! Tas bija tāds kā uzrīdījums m.vecim - cui! Un ātri vien tika vaļā no daudziem!
Inese Lapiņa • 25. martā, 19:32
SIA ON šādu attieksmi vērš ne tikai pret Lapiņu,bet ir vēl. Nu Es neesmu SIA ON tā izdevīgākā un vēlamākā persona...nu nemāku ielīst. ...... Un kaut kā likumsakarīgi viss notiek manās mājās( iespējams sagadīšanās). Vienā no mājām pacēlājs faktiski strādā 1.5- 2 stundām,arī strādnieki tāpat, bet atskaitēs redzu 8 stundas strādā viens pats pacēlājs. Un interesantākais,ka pacēlājs strādā tajā pašā dienā arī vitās adresēs. Mājā tiek veikti santehnikas remonta darbi,pakalpojumu sniedz firma,saņemu izpilddokumentus redzu finanšu pierakstījumus - tiek fiksēta rakšanas atļauja 120 eur.,kura nemaz netika izņemta no Ogtes būvvaldes,līdz ar to izmainījās visas darba izmaksas. Zinu konkrētu māju, kura tika apčekarēta,bet tur nav m.v. Tagad gaidu ļoti svarīgu atbildi no valdes locekļa par to, ka visām mājām tika no ON pārvietots pamatlīdzeklis - datu nesējs( siltmmezgla ierīce) un no visām mājām noskaitītas palielas summas .....ja tas būs veikts likumīgi ..viss kārtībā, bet info vēlos saņemt . Konkrēti no manas mājas noskaitīti 502 eur. Jau 2 gadus pieprasu visu ārpakalpojumu sniedzēju līgumus /izmaksas. SIA ON nevēlas uzrādīt/ mājas lietā pieviemot līgumu par tv un internet pakalpojumiem,starp citu ,tā ir mājas peļņa ....maza, bet ir. SIA ON neizsniedz info par plānotām izmaksām konkrētiem pakalpojumiem,piem., zāles pļaušana,krūmu griešana,līdz ar to nav iesp.izsekot finanšu ietaupījumiem. Jau vairākus mēnešus SIA ON neizsniedz info par konkrētām avārijas dienesta uzsturēšanas( uzsvetu uzturēšanas) izmaksām un izsaukumu daudzumu par 2019. SIA ON vienai mājai neatgriež finanses ,kuras saņēmusi īrniece par citas personas dzīvokļa noliešanu, šī persona ir SIA ON jurista civilsieva. SIA ON nepārbaudīja vai dzīboklis pieder šai personai. Īstenībā ir pietiekami ko pavēstīt...Jā un vēl SIA ON laikam tikai no manis vienas pieprasa iesniegumus ar e parakstu,ja iesniegumam pielikums tad jābūt rakstītam - kopija pareiza ,vārds uzvārds,datums, tajā pašā laikā SIA ON dok.noformēšanas, saglabāšanas noteikumus neievēro. Nu pēdējais ir interesats - iepirkums par avārijas dienesta pakalpojumiem....paskatīsim kāds būs turpinājums. Iepirkumā piedalījās viena firma SIA SAZ projekti...atceraties šī firma jau vairākus gadus atpakaļ sniedza šo pakalpojumu. Uz šofienu firmai neliels nofokļu parāds ap 300 eu. Ir info,ka Valdes loceklis uzteiks darbu avārijas dienesta strādniekiem. Nu šeit būs ļoti interesanti......domāju šim vakaram pietiks.
Radai • 25. martā, 18:59
Piesakies, no savas mājas par vecāko un nelej savu žulti internetā un aizstāvi savas mājas iedzīvotāju intereses !
Hmm • 25. martā, 17:54
Pirms laika mājas vecākos padzina, likvidēja kā nederīgus, bet tagad atgriežas pie tiem, tikai nosaucot citā vārdā...njaaa. jautri.
Nu nu • 25. martā, 17:34
Tātad tās mājas kuras pārstāv Lapiņa praktiski tiek atliktas uz otro škiru
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet