Atgriezties pie raksta

Teritorijā pie Ogres upes ietekas Daugavā tiek būvēts veikals

Vairāki iedzīvotāji ir vērsušies pašvaldībā ar jautājumu par būvdarbiem zemesgabalā Kalna prospektā 2A, Ogrē.


Zemesgabals Kalna prospektā 2A, Ogrē, ir privātīpašums, tajā šobrīd ir uzsākta tirdzniecības ēkas būvniecība. Ikvienam zemes īpašniekam ir tiesības izmantot savu nekustamo īpašumu tā, kā to paredz attiecīgas teritorijas izmantošanas mērķis.

Atbilstoši lokālplānojumam šī ir publiskās apbūve teritorija, ko atļauts izmantot arī tirdzniecības objektu būvniecībai, un pašvaldība nav tiesīga noteikt aizliegumus šāda objekta būvniecībai zemesgabalā Kalna prospektā 2A, Ogrē.  


Saskaņā ar būvprojektu tiks uzbūvēta tirdzniecības ēka un ierīkota atbilstoša infrastruktūra (apgaismojums, ūdensvads, siltumtīkli, pievedceļš, lietus ūdens kanalizācija, lietus ūdens attīrīšanas iekārta, automašīnu stāvlaukums, sakaru kanalizācija, piegādes laukums u.c.). 


Būvatļauja tirdzniecības centra būvniecībai izdota 2019. gada 28. maijā. 


Būvatļauja ir spēkā no 2019. gada 1. jūnijā, būvdarbi veicami līdz 2028. gada 12. martam. 


Mainoties zemes īpašniekiem, ir mainījušās arī būvniecības ieceres. Sākotnēji šajā teritorijā bija iecerēta "Hesburger" būvniecība, vēlāk – slēgtā cikla automazgātuve, pēc tam – tirdzniecības centra būvniecība. Šī gada sākumā pagājušā gadā izsniegtā būvatļauja ir pārreģistrēta uz SIA "Lidl Latvija" vārda. 


Kāds iedzīvotājs, jautājot par būvdarbiem šajā teritorijā, atgādina, ka domes priekšsēdētājs solījis ierīkot atpūtas vietu un laivu piestātni. Pašvaldība ir labiekārtojusi atpūtas vietu pie Ogres vecupes, attiecīgi labiekārtojot peldvietu. Attiecībā uz laivu piestātni – Ogres novada pašvaldība ir uzsākusi teritorija Rīgas ielā 45, Ogrē, attīstības pasākumus, lai tur izveidotu aktīvā tūrisma centru ar laivu piestātnes komponenti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46471

27. martā, 09:19, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

HM • 6. maijā, 11:49
Ogres tirgus arī zem katras kritikas,tāpat laukums ar 2stāv.mājiņuvajadzētu nojaukt ,savest kartībā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vecs stulbenis tu esi • 6. maijā, 11:01
Neviens nav teicis, ka cels astoņus gadus.
roselle • 6. maijā, 09:27
ja izvēle starp mazgātava ( kaut nespēju iedomāties kā to varētu saskaņot- tieši upes malā mazgāt mašīnas utt)- Heburger- Lidl - EHH, nu lai jau iet LIDLS. Nu nav mums diemžēl ne ideju, ne spēka tiešām pilsētu veidot vai atjaunot skaistu, izmantojot visas dabas bagātības. Daudz ko esam atdevuši, noprivatizējuši kapeiku dēļ. Kad valda nauda,tad oši jānocērt - nekā jauna!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet