Atgriezties pie raksta

Slēdz rotaļlaukumus un nosaka citus ierobežojumus

Visā Latvijas valsts teritorijā ir izsludināta ārkārtējā situācija ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā.

Kā zināms, ārkārtējā situācija ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinetam ir tiesības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus. 


Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Ogres novada pašvaldības dome aicina iedzīvotājus stingri ievērot noteiktos aizliegumus un ierobežojumus.  


Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē 31. martā ir pieņemts lēmums ar šī gada 1. aprīli uz ārkārtējās situācijas spēkā esamības laiku: 


- slēgt un iespēju robežās norobežot publiski pieejamos bērnu rotaļu laukumus, aktīvās atpūtas laukumus, skeitparku un apskates objektus, kur iespējama vairāk kā divu personu atrašanās vienlaikus un nav iespējams ievērot 2 m distanci;


- pārtraukt personu, kuras alkoholisko un citu apreibinošu vielu lietošanas rezultātā atrodas bezpalīdzības stāvoklī, ievietošanu atskurbtuvē;


- apturēt līdz šī gada 31.martam izsniegtās ielu tirdzniecības atļaujas, kuru darbības termiņš bija noteikts pēc 2020.gada 1.aprīļa, un neizsniegt ielu tirdzniecības atļaujas ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā;


- pārtraukt īslaicīgās uzturēšanās vietas pakalpojuma sniegšanu Ogres novada administratīvajā teritorijā, Ogres novada Sociālajam dienestam organizēt uz šī lēmuma spēkā stāšanās brīdi īslaicīgās uzturēšanās vietā esošo personu pārvietošanu uz citām atbilstošām telpām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46507

31. martā, 18:00, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ха ха • 1. aprīlī, 07:18
В следующий раз ты определенно получиш в лоб от этой"молодежи". И думаю, это правильно!
Nevar būt! • 31. martā, 23:19
Cik redzu, tad pa Bērzu aleju regulāri pārvietojas jauniešu bari gaišā dienas laikā ar savu skaļo mūziku mugursomās. Uz aizrādījumu par distancēšanos un nepulcēšanos, pretī tikai saņem paskaidrojumus par manu došanās virzienu un klaju ņirgāšanos. VARBŪT es kļūdos un viņi ir visi radinieki no vienas mājsaimniecības! :D Cik, zinu, tad ar;i centrā notiek pulcēšanās un trakošana. Kur tad pilsētas novērošanas kameras? Kad jāķer alus dzērāji, tad tās darbojās!
Bērzu Alejai ... • 31. martā, 23:12
Lapas dedzina un jūs apsmirdina Upes prospekts 2. Būs jau nedēļa, ka tur kūp dūmiņi ...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet