Atgriezties pie raksta

Aktuālā informācija par skolēnu pusdienu saņemšanu

Jau informēts, ka arī attālinātās mācīšanās laikā, kad skolēni neiet uz skolu, bet mācās savā mājoklī, tiks nodrošinātas bezmaksas pusdienas tiem Ogres novada vispārizglītojošo skolu skolēniem, kuriem tās pienākas -vairāk informācijas ŠEIT.

Lai saņemtu skolēna pusdienas, pieteikumā izvēlētajā punktā skolēns vai kāds cits ģimenes pārstāvis, uzrādot skolēnu karti, varēs saņemt pusdienas sarakstā norādītajos laikos. 


Aicinām ģimenes, kurās pusdienas saņems vairāk nekā viens skolēns, pēc siltā ēdiena kārbām doties vienam ģimenes loceklim un saņemt visas porcijas, kas paredzētas vienas ģimenes skolēniem, uzrādot visu skolēnu kartes. 


Lūdzam stingri ievērot valstīt noteiktās ārkārtas situācijas prasības un ievērot 2 metru distanci, dodoties saņemt pusdienas. Pēc pusdienu saņemšanas nedrūzmēties un doties ar tām uz mājām.


Vairāk informācijas ŠEIT

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46531

4. aprīlī, 09:58, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Mamma • 7. aprīlī, 08:44
Nebija nekāda drūzmēšanās. Pusdienas bija pietiekami siltas.
janks • 6. aprīlī, 18:03
bērns visu saņēma bez problēmām, pats novēroju no malas, pat pašvaldību policija bija netālu un nekādas drūzmēšanās, viss mierīgi, bērnam garšoja. Nav ne vainas šādi saņemt pusdienas, paldies sagādātājiem.
partika • 5. aprīlī, 11:24
Es arī domaju, ka pulcēšanās būs. Tāpēc vien pagaidām nepiesakāmies. Vai tas ir mērķis?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet