Atgriezties pie raksta

Aktuālā informācija par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpu dezinfekciju

Ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju, lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatīšanās riskus, sākot ar š. g. 16. martu, SIA "Ogres Namsaimnieks" pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpās tiek veikti papildu sanitārās kopšanas pasākumi ar dezinfekcijas līdzekļiem.

Šobrīd SIA "Ogres Namsaimnieks" sētnieki veicikdienas dezinfekcijas darbusdivas reizes dienā pēcšādaplāna:


-pirmajā reizē sākot dezinfekciju no plkst. 7:00,


-otrajā reizē sākot dezinfekciju no plkst. 14:00.


Pēc minētā plānatiek dezinficētaskāpņu margas (lenteri), ieejas durvju rokturi, gaismas slēdži, pasta kastītes, dzīvojamās mājās, kurās ir lifts, arī lifta pogas, savukārt tajās, kurās ir kodu atslēgas, arī kodu paneļi.


Koplietošanas telpu grīdas ar dezinfekcijas līdzekļiem tiek mazgātas divas reizes nedēļā.


Lai iedzīvotāji būtu informēti par SIA "Ogres Namsaimnieks" veiktajiem dezinfekcijas pasākumiem dzīvojamās mājās,  ir sagatavots koplietošanas telpu dezinfekcijas pasākumu plāns, kas tuvākajā laikā tiks izlikts visu uzņēmuma pārvaldīšanā esošo dzīvojamo māju kāpņu telpās.


Koplietošanas telpu dezinfekcijai paredzētie līdzekļi tiek izmantoti atbilstošiSlimību profilakses un kontroles centra ieteikumiem telpu tīrīšanai un dezinfekcijai.Šobrīd izmantotā dezinfekcijas līdzekļa hloram raksturīgā smaržaizgaro 15–30 minūšu laikā pēc virsmu dezinfekcijas.


SIA "Ogres Namsaimnieks" ir iepirkusi dezinfekcijas līdzekļus pietiekamā daudzumā, lai nodrošinātu nepieciešamos dezinfekcijas pasākumus visās tās pārvaldīšanā esošajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās.


Lūdzam iedzīvotājus sazināties ar SIA "Ogres Namsaimnieks" Teritorijas uzkopšanas nodaļu, zvanot uz tālruņa numuriem 65055404 vai 25405309, gadījumos, kad viņu rīcībā ir informācija, ka viņu dzīvojamā mājā netiek veikti augstākminētie papildu dezinfekcijas pasākumi.


SIA "Ogres Namsaimnieks" aicina dzīvojamo māju iedzīvotājusievērot individuālos piesardzības pasākumus, atrodoties koplietošanas telpās un pēc uzturēšanās tajās, tajā skaitā bez vajadzībasnepieskarties kāpņu margām un citām virsmām koplietošanas telpās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46546

6. aprīlī, 19:18, Aktualitātes
SIA "Ogres Namsaimnieks"

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet