Atgriezties pie raksta

Valsts prezidents ar Liepājas, Daugavpils un Ogres pašvaldību vadītājiem pārrunājis Covid-19 ierobežošanu

Valsts prezidents Egils Levits sazinājies ar Liepājas, Daugavpils un Ogres pašvaldību vadītājiem un pārrunājis dažādus aktuālus jautājumus, no kuriem galvenais bija Covid-19 izplatības ierobežošana, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Sazinoties ar Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (VL-TB/LNNK), Valsts prezidents tika iepazīstināts ar pašvaldības pasākumiem un palīdzību novada iedzīvotājiem krīzes pārvarēšanai.


Tāpat tika apspriesta situācija Ogres slimnīcā, kur apmēram 30 mediķiem pēc saskarsmes ar pacientu, kurš izrādījies inficēts ar jauno koronavīrusu, bija jādodas pašizolācijā. Prezidenta ieskatā, šis gadījums atklāj, ka medicīniskās palīdzības sistēma vēl nav pietiekami droši organizēta, un domes priekšsēdētājs izteica cerību, ka tas drīzumā notiks.


Sarunā ar prezidentu, Helmanis pauda atbalstu Administratīvi teritoriālajai reformai.


Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnīts (LRA) pavēstīja, ka pilsētas pašvaldība jau ārkārtējās situācijas sākumā atbalstījusi uzņēmumu, kas jau pirms trīs nedēļām sācis ražot aizsargmaskas, kas nopērkamas pilsētas veikalos. Savukārt par lielu izaicinājumu Vilnītis atzinis četru repatriantu prāmju uzņemšanu, ar kuriem atbrauca 600 cilvēku. Liepājas pilsētas pašvaldība organizēja repatriantu testēšanu un arī konvojēšanu uz mājām.


Arī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S) informēja Valsts prezidentu par vīrusa apkarošanas pasākumiem Daugavpilī. Viņš sacīja, ka pašvaldība jau laikus, vēl pirms valdība par to lēma, veica preventīvus pasākumus, piemēram, slēdza publiskas vietas un bērnu rotaļlaukumus.


Jau ziņots, ka līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46554

7. aprīlī, 16:01, Aktualitātes
Leta

Jaunākie komentāri

nu ko • 8. aprīlī, 14:52
nonāksim tik tālu, ka tāpat ar stekiem būs jādauza... un to es pilnībā atbalstu!
bērniņi • 8. aprīlī, 14:16
arī ir nabadziņi, jo viņu vecāki nav iemācījuši, ka ekonomika var sagrūt tik ilgstoši //pauzējot// !....bet šiem drošibas pas. ignorētājiem tak vienalga - cik un kas saslims, kas ārstēs un cik būs pagalam (Širova leksika !)...
Edvīns • 8. aprīlī, 14:13
Kur skatās mūsu lielais vadonis Helmanis?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet