Atgriezties pie raksta

Ogrē jaunieši ignorē pulcēšanās ierobežojumus un draud nogalināt ziņu aģentūras fotogrāfu

Viens no atpazīstamākajiem preses fotogrāfiem Edijs Pālens Ogrē piefiksējis, kā jaunieši klaji ignorē valdības pieņemtos pulcēšanās ierobežojumus. Pālens, kurš strādā ziņu aģentūrā LETA, publicējis bildes, kurās redzams, kā Ogrē jaunieši pulcējas bariņos. Un nu viens no šiem jauniešiem draud Ediju Pālenu nogalināt!

Lai ierobežotu koronavīrusa izplatību, no 29. marta valstī pieņemts likums, ka uzturēties blakus, neievērojot 2 metru distanci, drīkst ne vairāk kā 2 personas. Pagājusi jau vairāk nekā nedēļa kopš šo ierobežojumu ieviešanas, taču joprojām atrodas tādi, kuri tos neievēro. Piemēram, LETA fotogrāfs Edijs Pālens 6. aprīlī ievēroja, ka Ogres centrā jaunieši pulcējas bariņos, sēž skvērā, ik palaikam ieiet veikalā, ne ievērojot distanci, ne dezinficējot rokas, apgrābsta produktus...


Edijs, kā jau ziņu fotogrāfs būdams, šo situāciju piefiksēja, un fotogrāfijas arī nopublicēja sociālajos tīklos, vēršot uzmanību tam, ka joprojām ir cilvēki, kuriem nospļauties par valstī pieņemtajiem drošības noteikumiem.  Pālens savā profilā facebook.com ierakstīja: "Apnikuši Saulkrasti? Brauc uz Ogri!”, tā dodot mājienu, ka Ogrē cilvēki rīkojas tikpat bezatbildīgi, kā tas bija šī pavasara pirmajās siltajās dienās, kad Saulkrastus pārpildīja pastaigu cienītāji, no kuriem daļa neievēroja ieteikto distancēšanos."


Šis ziņu fotogrāfa ieraksts guvu plašu ievērību, un visai drīz Edijs Pālens saņēma arī draudus no fotogrāfijās redzamajām personām. Viņš tika nosaukts par fašistu, kā arī tika draudēts, ka tiks nogalināts – proti, viss Ogres Kartonfabrikas (saukta Kartonka) rajons nākamajā dienā atradīšot Ediju Pālenu un viņu "izgriezīšot", kas kriminālajā žargonā nozīmē – nodurs ar nazi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46564

8. aprīlī, 09:24, Aktualitātes
jauns.lv

Jaunākie komentāri

dzīve notiek tagad • 10. aprīlī, 23:09
nevis, kad būs diploms un "pilngadīgs", protams, visas jestrās lietas nav jādara naktsklubā, bet dienas klubā, tur tak visi saprot, ka 8toņos jābūt augšā un viss ir okei
to... • 10. aprīlī, 22:29
varbut tava vaina,neraksti glupibas.
... • 10. aprīlī, 15:57
Tad prezidents Bērziņš sola sadot pa purnu Pālēnam, tad te jaunieši visādi. A varbūt vaina Pālēnā kā saka..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet