Atgriezties pie raksta

Zemessardze vairākos Latvijas reģionos sadarbībā ar policiju organizēs kopīgas mācības Covid-19 izplatības ierobežošanā

No šodienas līdz 13.aprīlim Zemessardze vairākos Latvijas reģionos sadarbībā ar Valsts policijas reģionālajām pārvaldēm organizēs kopīgas mācības, lai nepieciešamības gadījumā varētu sniegt atbalstu Covid-19 izplatības ierobežošanā, aģentūru LETA informēja Zemessardze.

Mācības notiks Rīgā, Olainē, Jūrmalā, Salaspilī, Saulkrastos, Lielvārdē, Ogrē, un tajās kopumā piedalīsies aptuveni 80 zemessargi un karavīri no Zemessardzes 1. Rīgas brigādes un 2. Vidzemes brigādes bataljoniem.


Mācību laikā zemessargi kopā ar Valsts policijas pārstāvjiem trenēs savstarpējās sadarbības procedūras, lai nepieciešamības gadījumā varētu veikt patruļas, pārvietojoties ar kājām un transportu, nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību publiskās vietās atbilstoši ārkārtējās situācijas laikā noteiktajam.


Mācību laikā tiks ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās preventīvās un pretepidēmiskās instrukcijas. Karavīri un zemessargi izmantos individuālos aizsardzības līdzekļus, ja situācija to pieprasīs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46580

10. aprīlī, 10:49, Aktualitātes
Leta

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet