Atgriezties pie raksta

VVD jauns e-pakalpojums Dabas resursu lietošanas atļaujas saņemšanai

Valsts vides dienests (VVD), turpinot darbu pie informācijas sistēmas TULPE pieejamo pakalpojumu pilnveidošanas, ieviesis jaunu e-pakalpojumu "Iesniegums dabas resursu lietošanas atļaujas saņemšanai".

Turpmāk operatoriem iesniegums dabas resursu lietošanas atļaujas saņemšanai jāiesniedz VVD e-pakalpojumu portālā  autentificējoties www.latvija.lv


VVD e-pakalpojumu portālā ir izveidots operatoriem ērti aizpildāms iesniegums, nodrošināta iespēja pievienot dokumentu kopijas, kā arī iespējams sekot līdzi savu iesniegumu statusa maiņai – operators saņem e-pasta ziņojumus (uz savu profilā norādīto kontaktadresi) gadījumā, ja tiek mainīts iesnieguma statuss.


Visa saziņa starp VVD un operatoru, iesnieguma izskatīšanas laikā, notiks attālināti ar VVD e-pakalpojuma portāla starpniecību.


Operatoru atbalstam VVD ir aktualizējis informācijas sistēmas TULPE lietotāja rokasgrāmatu, papildinot to ar jaunā e-pakalpojuma lietotāja instrukciju iesnieguma sagatavošanai un pievienošanai elektroniskā sistēmā. Tā pieejama VVD tīmekļa vietnē. 


Pēdējo trīs gadu statistikas dati liecina, ka vidēji ik gadu "Iesniegumu dabas resursu lietošanas atļaujas saņemšanai" VVD iesnieguši 75 operatori, piemēram, saistībā ar dīķu ierīkošanu, padziļināšanu, kā arī smilts-grants ieguvi. Sagaidāms, ka arī šogad vidējai iesniegumu skaits būs tuvu vienam simtam.


E-pakalpojums ieviests, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu "Valsts vides dienesta Informācijas sistēmas TULPE pilnveide" (Nr. 2.2.1.1/17/I/022).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46774

7. maijā, 10:03, Aktualitātes
VVD

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet