Atgriezties pie raksta

Ogrē notiks ielu atputekļošana

Rūpējoties par iedzīvotāju dzīves kvalitāti, Ogres novada pašvaldība katru gadu veic ielu un ceļu apstrādi ar pretputekļu materiālu.

Ogres novada pašvaldības galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā Pēteris Bužers informē, ka ir noslēgts līgums par Ogres pilsētas ielu atputekļošanu un darbi tiks uzsākti, tiklīdz iestāsies piemēroti laika apstākļi. 


Grantēto ielu apstrāde ar pretputekļu materiālu tiks veikta kopumā 24,4 km garumā.


Darbi plānoti šādās Ogres pilsētas ielās: 1.Maija gatve, Aizkraukles, Andreja, Andreja Pumpura, Andreja Upīša, Apiņu, Ausekļa prospektā, Bezdelīgu, Birzgales, Caunes, Celtnieku, Daugavas, Daugavpils, Doles, Draudzības, Egļu, Jāņa Fabriciusa, Jaunā gatve, Jumpravas, Kadiķu, Kalna aleja, Kalna prospekts, Kaudzīšu, Klusā, Ķeguma, Lakstīgalu, Lāčplēša, Lauberes, Lēdmanes, Lībieškalna iela, Lībiešu, Līču, Lielvārdes, Madlienas, Mežmalas, Mičurina ,Miera, Ogres, Pagasta, Pamatu, Pavasara gatve, Peldu, Pīlādžu, Plūsmas, Poruka, Pureņu, Rietumu, Rožu, Rūdolfa Blaumaņa, Saules prospekts, Skautu, Stirnu, Strautu, Stūrīšu gatve, Suntažu, Taurupes, Uzvaras un Vēju ielā. 


Ielu atputekļošanu paredzēts veikt arī Ogresgalā un Ciemupē. Ņemot vērā pieejamos finanšu līdzekļus, atputekļošana tiks veikta vietās, kur šī problēma ir visaktuālākā, tas ir, ņemot vērā satiksmes intensitāti un vietas apdzīvotības blīvumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46823

13. maijā, 09:49, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

to to aldim • 15. maijā, 13:10
manuprāt Lietuvā gan to Isover beigās uzbūvēja. Ne tikai Helmanis bet arī Dimants, abi bija lielākie bļāvēji, kaut gan to paredzēts būvēt vispār bija Ikšķiles novadā, uz Ogres un Ikšķiles novadu robežas
To Aldim • 15. maijā, 10:35
Nu bet priecājies taču. Ja ir daudz firmu un kursē mašīnas, tātad ir bizness un darbs cilvēkiem. Ogrē aktīvisti, Helmanis tai skaitā, neļāva būvēt akmens vates rūpnīcu, kuru vēlāk uzbūvēja Igaunijas pilsētā. Būtu šeit, mazāk latvieši būtu aizbraukuši uz (sib) īriju sēnes lasīt. A neļāva būvēt, jo dūmi traucēšot mums. Tagad putekļi traucē un tāpēc veram visus darbus ciet un braucam uz īriju sēnes lasīt.
Aldis • 15. maijā, 09:37
Nekavējoši tas jādara.Stirnu iela ir pārvērsta par biznesa centru. Visi angāri pilkni ir ar firmām (cik likumīgām, būtu vērts pārbaudīt). Mašinas kursē nepārtraukti , lielie ārzemju furgoni un c. ) Zīmi 30 km/.st neievēro.To arī neievēro paši Stirnu ielas un blakus ielu iedzīvotāji. Kašmars....

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet