Atgriezties pie raksta

Priedītes iestādītas arī novada pagastos

Sestdien, 16. maijā, Ogres novadā norisinājās akcija, kuras ietvaros iedzīvotāji tika aicināti kopīgi stādīt priedes, kas ir novada simbols. Priedītes tika stādītas ne tikai pilsētā, bet arī trīs novada pagastos - Mazozolu, Suntažu un Ķeipenes pagastā kopumā tika iestādīti vairāk kā 400 kociņi.

Dalībai pašvaldības rīkotajā akcijā atsaucās trīs novada pagasti - Mazozolu, Suntažu un Ķeipenes pagasts. Jāatzīmē, ka nozīmīgs koku skaits tika iestādīts Mazozolu pagastā - gan īpaši izvēlētās pašvaldībai piederošās teritorijās, gan arī savā privātīpašumā kopumā tika iestādīti 375 priežu stādi. Savukārt Suntažu pagastā pie estrādes tika iestādīti 10 kociņi. Ķeipenes pagastā pašvaldībai piederošajā zemes gabalā "Spurdzes" iestādītas 20 priedītes. 


Pagastu pārvalžu vadītāji saka lielu paldies pašvaldībai par rīkoto akciju, kā arī sadarbojoties kopā ar SIA "Rīgas Meži" sagādātajiem priežu stādiņiem.


Protams, liels paldies iedzīvotājiem par atsaucību un ieguldīto darbu sava pagasta zaļās rotas papildināšanā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46874

18. maijā, 11:53, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

O! • 18. maijā, 12:48
O! Atšķirībā no pilsētas iestādītajām priedītēm pielikti pamanāmi mietiņi! Diez ko lielu gudrību tam nevajadzēja, tomēr vēlreiz - sveicu, apsveicu! Paldies par lietderīgo, labo, mērķtiecīgo darbu savā apkārtnē.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet