Atgriezties pie raksta

Anulē Ilgas Vecziediņas deputāta pilnvaras

Šodien, 18. maijā, notika Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēde, kurā tika anulētas Ilgas Vecziediņas deputāta pilnvaras.

Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 1. panta pirmā daļa nosaka, ka republikas pilsētas domi un novada domi ievēlē vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās uz četriem gadiem.


 Ogres novada pašvaldības dome 17 deputātu sastāvā tika ievēlēta 2017. gada 3. jūnijā. 


Domes deputātu tiesības, pienākumus un pilnvaras, kā arī garantijas, kas nodrošina šo pilnvaru realizāciju, reglamentē Republikas pilsētas domes un novada domes deputāta statusa likums. Šis likums arī nosaka gadījumus deputāta pilnvaru izbeigšanai pirms termiņa, tai skaitā 4. pantā paredzēto deputāta pilnvaru anulēšanu, ja deputāts vairāk nekā trīs reizes pēc kārtas bez attaisnojoša iemesla nav piedalījies domes sēdē. 


Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas "Ogres novada pašvaldība" Kancelejas reģistrs par pašvaldības domes sēžu apmeklējumu liecina, ka deputāte Ilga Vecziediņa 2020. gadā no 12 notikušajām domes sēdēm pēc kārtas nav piedalījusies astoņās domes sēdēs, no tām trīs kārtējās domes sēdēs, kas notika šī gada 19. martā, 16. aprīlī un 14. maijā, un piecās ārkārtas domes sēdēs, kas notika 31. martā, 9. aprīlī, 20. aprīlī, 27. aprīlī un 30. aprīlī. 


Ogres novada pašvaldības domē I. Vecziediņa tika ievēlēta no partijas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI saraksta, līdz ar to saskaņā ar Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 43. panta 1. daļā noteikto viņas vietā stāsies nākamais kandidāts no tā paša kandidātu saraksta, no kura bija ievēlēts iepriekšējais deputāts, un nākamais šajā sarakstā ir Indulis Kalniņš.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46879

18. maijā, 18:17, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Mājas padome • 25. maijā, 10:33
Ogres namsaimnieks tik iekasē naudu ,mājas palikušas bez uzkrājumiem.Atdodiet namsaimnieku mums atpakaļ tāds kā bija.Kāpēc tik dārgi par siltumu jāmaksā tik dārgi,ūdens itkā no kosmosa ņemtu.Par cirkulāju,korekcijas ,pat kanalizācijai korekcijas! Mums Ogrē vajadzīgs kārtīgs apsaimniekotājs! Nevis sadalījušies viens no otra pārpirks,Kāpēc maksājumu lapas jāsūta uz Rīgu apstrādāt,Ogrē nav cilvēku kas stādāt gribētu?????
Valdis • 25. maijā, 09:36
Domāju,ka Helmanim gan vajadzētu atkāpties,visu laiku ir domē vieniķīviņi ne kārtīga darbība.Būtu kādreiz uzaicinājis nabadzīgos,maznodrošinātos,invalīdus uz sapulci . Kāpēc maznodrošinātas nedrīkst saņemt pakas,ko izsniedz sarkanais krusts?Uz ziemassvētkiem kaut piecīti iedalījis būtu pensionāriem.
Pensionāre Ogrē • 24. maijā, 11:07
Mūsu mājai tā nebija,kad painteresējos vai līdz Jāņiem šogad kurinās.atbilde bija sakarā ar pandēmiju esot pavēle no augšas TIKMĒR SALNAS NEBEIGŠOTIES TIKMĒR KURINĀŠOT! Lūk kā Jā dodiet tik naudu!Kad vienreiz dome strādās iedzīvotāju labā.Tik daudz naudas ielikām,lai būtu pašiem sava apsaimniekošanas saimniecība.Nē vajadzēja izjaukt.Un vispār varat tagad iet prom.Kapēc????????

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet