Atgriezties pie raksta

« Anulē Ilgas Vecziediņas deputāta pilnvaras

18. maijā, 18:17, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Mājas padome • 25. maijā, 10:33
Ogres namsaimnieks tik iekasē naudu ,mājas palikušas bez uzkrājumiem.Atdodiet namsaimnieku mums atpakaļ tāds kā bija.Kāpēc tik dārgi par siltumu jāmaksā tik dārgi,ūdens itkā no kosmosa ņemtu.Par cirkulāju,korekcijas ,pat kanalizācijai korekcijas! Mums Ogrē vajadzīgs kārtīgs apsaimniekotājs! Nevis sadalījušies viens no otra pārpirks,Kāpēc maksājumu lapas jāsūta uz Rīgu apstrādāt,Ogrē nav cilvēku kas stādāt gribētu?????
Valdis • 25. maijā, 09:36
Domāju,ka Helmanim gan vajadzētu atkāpties,visu laiku ir domē vieniķīviņi ne kārtīga darbība.Būtu kādreiz uzaicinājis nabadzīgos,maznodrošinātos,invalīdus uz sapulci . Kāpēc maznodrošinātas nedrīkst saņemt pakas,ko izsniedz sarkanais krusts?Uz ziemassvētkiem kaut piecīti iedalījis būtu pensionāriem.
Pensionāre Ogrē • 24. maijā, 11:07
Mūsu mājai tā nebija,kad painteresējos vai līdz Jāņiem šogad kurinās.atbilde bija sakarā ar pandēmiju esot pavēle no augšas TIKMĒR SALNAS NEBEIGŠOTIES TIKMĒR KURINĀŠOT! Lūk kā Jā dodiet tik naudu!Kad vienreiz dome strādās iedzīvotāju labā.Tik daudz naudas ielikām,lai būtu pašiem sava apsaimniekošanas saimniecība.Nē vajadzēja izjaukt.Un vispār varat tagad iet prom.Kapēc????????
Fakts • 24. maijā, 10:37
Ogrē darbojas kādi 10 māju apsaimniekotāji. Visi tik slikti? Katrai mājai ir savs krāns - kad negribi apkuri, droši griez ciet.
Pensionāre Ogrē • 23. maijā, 21:57
Jā< atdeve 0 no pārējiem .....Vai Helmaņa kungs zinz kā dzīvo šinī laikā ieslodzītie pensionāri.,invalīdi,kurš izdeva pavēli kurināt mājas līdz salnām,vai nevajadzētu vienreiz noņemt to algu maksu,par siltumu,ko maksājam ziemu un vasaru?Apsaimniekošanas sistēma visa ir izjaukta.Kad vienreiz Ogrē būs kārtīgs apsaimniekotājs.VisaApsaimniekošanas sistēma par mūsu naudām tika būvēta,tagad nav nekā ne saimniecības ne kārtīgu strādnieku.Un dome ir atbildīgā.
• 23. maijā, 21:33
Tas tiešām ir spļāviens - 900 cilvēku par viņu nobalsoja, bet atdeve - nulle.
Ogres korons • 23. maijā, 21:29
Šis ir spļāviens 900 vēlētājiem.Uzskatu visi deputāti,kuri pacēla roku balsošanai par mandāta atņemšanu Vecziediņas kundzei ir ienaidnieki.Ar to ir aptraipīts viss domes sastāvs.Tas ir sitiens nākošajām vēlēšanām.Kā šinī ārkārtas situācijā visā valstī ,kad ļaunais korons var pieklauvēt visiem arī tiem ,kuri domā es esmu par jaunu priekš šī ļaunā vīrusa.Tas ir necilvēcīgi izdarīts.Uz vēlēšanām būs pamatīga viela pārdomām......
-Jurim • 21. maijā, 20:06
Piešķir!!!!Varbūt,ir par ko??????
Juris • 21. maijā, 15:08
Vecziediņa bija visgudrākā deputāte Ogres domē. Paldies par izcilo darbu. Ir pelnījusi Ogres Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanu.
Nu beidziet • 21. maijā, 09:45
Helmanis ievēro likumu, nesmīdiniet, viņš pats bez attaisnojuma bieži un ilgi nav darbā. Sen visus atvaļinājumus iztērējis un pārtērējis. Kad atsāksies lidojumi, atkal būs jādodas uz asv pēc slimības lapas. Kaut kā jau tā nelegāli iegūtā naudiņa ārzonas kontā jāieliek# resp. no lv jāizved.
Anna • 20. maijā, 23:04
es ari biju uz pienemsanu pie Vecziedinas,vina solija palidzet un piezvanit,nekas nebija izdarits un nepiezvanija,ta ka savu darbu vina izpildija slikti.
>Ramonai • 20. maijā, 22:24
ko tad vilkies pie vecziediņas, nebija citur kur iet, cits neviens ar tevi vairs nerunā, tad jau pati esi intrigante
Ramona • 20. maijā, 21:33
Kādas problēmas ja intriganti nosauc par intriganti. Biju pie vecziediņai uz pieņemšanu viņa visus savus kolēģus tā aplika , ka nelabi palikās. Visus viņa ir aplikusi un apkakājusi. Tas cilvēciņš ir tāds intrigants !
to Zigis • 20. maijā, 21:09
kas Tev devis tiesības nosaukt citu cilvēku par intriganti? Tu esi cietis vai gribi ielīst domē?
... • 20. maijā, 18:07
Nu tikpat smieklīgi kā 11 gadus tieši pirms tiesas sēdēm dabūt zīmi par "slimību". Rādās, ka Vecziediņai vienkārši nav tik tuvs kontakts ar Širovu - tik viegli pie zīmēm netiek.
Zigis • 20. maijā, 17:58
Ko Jūs smīdiniet tautu 8 reizes neļāva piedalīties un 8 reizes pēc kārtas atslēdza, bet ilgzīvotāja spītīgi negāja uz sēdēm un mēģināja pieslēgties. Kaķim jāsmejas . Te tā āža kāja lien laukā. Pietiek 3 neattaisnotas sēdes , bet šeit ir 8 . Ja arī vienu vai pat piecas būs attaisnoti , tāpat intrigantei ir jāpamet dome.
... • 20. maijā, 16:14
Nezinu kā ar Vecziediņas intrigantumu,neesmu ar to saskārusies. Bet šeit es domāju par Helmani kā par sabiedroto.
• 20. maijā, 15:18
Vai nav tā, ka vēl vismaz divas deputātes nepiedalījās vairākās sēdēs pēc kārtas?
Ilzei • 20. maijā, 15:14
Nu vispār pirms Bartkeviča kunga bija arī citi pilsētkungi un viņu vietnieki, kas godināja uzturēja , labiekārtoja un mīlēju savu pilsētu. Neviens nav noniecinājis Bartkeviča kungu, darbus paveica daudz, ļoti rēķināja budžetu, stāvēja un krita par Ogri, bet laiki iet un viss mainās, citas iespējas, sadarbības un tehnoloģijas. Mīlēsim savu pilsētu, cienīsim un novērtēsim katru kas nesis pienesumu mūsu OGREI.
Ilze • 20. maijā, 14:14
Un tam Helmaņa fanātam, kas uzskata, ka tikai viņa atbalstītāji drīkst lietot Ogres infrastruktūru - tad jau pareizs būtu pieņēmums, ka Helmaņa ienīstā Bartkeviča laikā uzbūvēto infrastruktūru nevajadzētu lietot. Ok - nebrauciet pa Daugavpils šoseju, Tīnūžu prospektu, Mālkalnes apli, pusBrīvības ielu, Raiņa, Jaunogres prospektiem utt, neejiet uz Ogres sporta stadionu vai skatīties basketbolu 1. vidusskolas hallē, nedzeriet pilsētas ūdeni un nekakājiet - jo visu šo infrastruktūru izbūvēja Bartkevičs. Un te ir tikai daļa.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet