Atgriezties pie raksta

« Pēc 11 gadu ilgas tiesāšanās faktiski atsauc prasību pret Ogres mēru Helmani, kuru vaino izspiešanā

21. maijā, 21:08, Aktualitātes
jauns.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Juris • 28. maijā, 12:31
Kur palicis putnubiedēklis ? Garlaicīgi bez šīs kārnās , ķēmīgās večiņas!
Par Putnubiedēkli • 28. maijā, 08:12
Precīzs Žanetes raksturojums, kas aptver viņas iekšējo pasauli un ārējo izskatu .
Daiga un Aina • 28. maijā, 07:39
Dvīnes, iedomu draudzenes kādam lielam puikam, kurš neieredz sievietes. Mamma bērnībā sita, sieva pameta....
Aina • 28. maijā, 01:50
Žanete patiesībā ir JKP putnubiedēklis. Viņa atbiedē no JKP normālus cilvēkus.
Skaidrīte • 27. maijā, 20:29
Skaidrs, tiklīdz komentāros piemin žaneti, tā komentāru no helmaņa vairs nebūs:(
Žanete • 27. maijā, 17:38
Es neesmu traka. Man vienkārši gribās mīlestības !
Strebla • 27. maijā, 16:53
Žanete,slimība progresē:)
Juris • 27. maijā, 15:33
Da pie vienas vietas, cik ilgi Helmanis pie varas un ko ir uzbuuveejis - ja vins visu buvee ar tadaam vajpratigam izmaksaam kaa shito biblioteku, tad lai vaacas uz marsu!! Buvniekiem izdevigi, vinam izdevigi, nopircis ar domes naudu sevis slavinashanu medijos caur zinju raidijumiem un aiziet. Vaajprats.
to? • 27. maijā, 15:21
Mangulis ar dimantu un tamane bez helmaņa ziņas nevienu pirdienu neuzdrīkstējās palaist. Helmanis bija vietnieks, domē strādāja reti, vandijas pa pasauli, bet viņa pakalpiňi dace, dana un pēteris visu uzraudzija un ziņoja.
? • 27. maijā, 15:14
Jā. Stāvēja un gaidīja savu laiku. Pazvani viņam un uzdod jautājumu - vai viņš kaut kā balsoja pret Manguļa rosinājumiem? :) Bet kamēr Mangulis ar Dimantu aizrāvās ar varas sajūtu, Helmanis shēmoja, shēmoja, kamēr izshēmoja Dimantu ārā. Un šobrīd Mangulis ar Helmani ir mainītās lomās, tagad Mangulis stāv pie ratiem un klausa ko viņam saka. Politika.
? • 27. maijā, 15:08
Helmanis stāvēja malā un bija paklausīgs Mangulim???
Zintim • 27. maijā, 15:05
Nu nav gluži ta, ka NA būtu baigais pārsvars.. līdz 2013. gada 1.jūnijam balsu sadalījums Ogres domē bija šāds - Ogres novadam(Bartkevičš) - 6; Visu Latvijai(Helmanis) - 3; Jaunais laiks - 2; Tēvzemei un Brīvībai/LNNK - 2, Saskaņa - 2; ZZS - 1, Tautas partija - 1...….. Pēc 2013.gada vēlēsanām - Ogres novadam - tāpat 6; NA sametās kopā ar ZZS - 5; Saskaņa - 2; Zaļā partija - 2; Vienotība - 1; Apvienība iedzīvotajiem - 1. Līdz 2014.gada aprīlim domi vadīja Bartkevičs, pēc tam līdz 2017.gada vidum - Mangulis. Helmanis stāvēja malā un bija paklausīgs, jo viņam bija piešķirts viena vietnieka amats. 2017.gadā bija vēlēšanas un tad NA, pateicoties dažādām Helmaņa konkurentu nomelnošanas kampaņām,(un klīst arī runas, ka dažiem trikiem balsu skaitīšanā) dabūja 8 no 17 vietām. Lūk no tā brīža gan NA ir valdošie Ogrē.
Stjopa • 27. maijā, 14:40
a ko tad virsprokurors, beigās atcēla apsūdzību? trīs dienas jau pagāja. kur salūts? Cikos ballējam krasta ielā?
zintim • 27. maijā, 14:09
kopš 2014.gada aprīļa apvērsuma!
Zintis • 27. maijā, 14:04
Par budžetu balso deputāti. Kurai partijai ir viss vairāk deputāti tad tie arī ir tie , kas dara. No 2013 gada vis vairāk deputātu ir no NA. Barteviča partija sašķēlās ceplītim un Tamane iestājotiesZaļajā partijā. Na ir vadošais spēks Ogres domē no 2013 gada.
? • 27. maijā, 13:53
Daudz gan tu zini...
to ? • 27. maijā, 13:40
jā. no 2017.gada vasaras. Pirms tam bija Mangulis, vēl pirms tam Bartkevičš u.t.t.
Cietušais • 27. maijā, 13:38
https://m.pietiek.com/raksti/rimi_projektu_ogre_virza_pa_blatam
? • 27. maijā, 13:28
Helmanim šis ir tikai pirmais sasaukums?
<Daigai • 27. maijā, 13:22
Izskatās, ka Helmanim, kurš nosaucis sevi par Daigu, nav miera. Kādi pievadceļi? Tas no Tīnūžiem? Tā vispār ir Ikšķiles novada teritorija, tur Ogrei nav nekāda sakara. Ceļš uz Ogresgalu - valsts ceļi. Puse no nosauktajām ielām arī tika sakārtotas iepriekšējo sasaukumu laikā, vai vismaz tika iesākts to darīt. Neaizmirsti, ka šie pašvaldības projekti tiek iesākti vismaz pāris gadus pirms to pabeigšanas, tāpēc vēl jāpaskatās, kurš sasaukums tos iesāka. Par bibliotēku un tās cenu labāk paklusē. Brīvības ielas rekonstrukcija bija jau 2012.gadā., PII Saulīte rekonstrukcija, PII Sietiņš, Strautiņš, Dzīpariņš, Cīrulītis, Taurenītis siltināšanas bija tai pašā gadā, veloceliņa izbūve Čakstes prospektā, Krasta ielas lejas promenādes labiekārtošana, pludmales labiekārtošana Ogres vecupē, Taurupes tautas nama remonts, Plaužu ezera krasta labiekārtošana, jauno Ogres kapu ierīkošana. 2012.gads - Jaunogres vidusskolas, Basketbola skolas, Dziednīcas, pašvaldības ēkas siltināšana, energoefektivitātes projekti Ogres kultūras centrā, ģimnāzijā un sākumskolā, Ogresgala tautas namā, u.c. - tie bija iepriekšējā sasaukuma projekti. 2011.gadā pabeigts projekts Ūdens saimniecības attīstība, kura ietvaros tika izbūvēti 70,58 km !! ūdensapgādes tīklu, kā arī izbūvētas jaunas ūdens ņemšanas iekārtas. 2012.gadā tika uzsākta arī jaunā notekūdens attīrīšanas iekārtu būvniecība. u.t.t. Kāpēc nenosauci Zelta liepu, atejas tai blakus, gājēju tuneļa remontu - tie gan ir šī sasaukuma projekti, tikai laikam negribas tos(pareizāk sakot, tajās iztērētas summas) atcerēties. Nav jau tā, ka nekas netiek būvēts un izdarīts arī šobrīd, bet noniecināt iepriekšējos un pateikt, ka tie neko nedarīja, un vēl piesavināties viņu iesāktos vai izdarītos darbus - tas nav normāla cilvēka cienīgi.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 7 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet