Atgriezties pie raksta

SIA "Ogres Namsaimnieks" atjauno skatu torņa kāpnes un margas Špakovska parkā

Lielās Talkas dienā, š. g. 16. maijā, Ogres novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus iestādīt 5000 priedes un šādi sniegt savu ieguldījumu pilsētas zaļās rotas atjaunošanā un papildināšanā.

Arī SIA "Ogres Namsaimnieks" kolektīvs nolēma dot savu ieguldījumu pilsētas vides sakopšanā, šajā dienā veicot vērtīgu darbu – atjaunojot"Lazdukalnu" dendroloģiskā parka, tautā saukta par Špakovska parku,skatu torņa koka kāpnes un margas, lai tā apmeklētāji varētu priecāties par skaisto dabas panorāmu, kas paveras no šī skatu torņa.


Ideja par skatu torņa sakārtošanu radās jau 2019. gada nogalē, kad SIA "Ogres Namsaimnieks" darbinieki rotāja vienu no eglēm Špakovska parkā ar pašu radītām ziemīgām dabas fotogrāfijām, piedaloties Ogres novada pašvaldības iniciatīvā Ogres iestādēm un uzņēmumiem "Ziemassvētku eglīšu stāsts".


Skatu tornis tobrīd apmeklētājiem bija slēgts, tā margas bija ļoti sliktā stāvoklī, savukārt kāpnes – demontētas.SIA “Ogres Namsaimnieks” valdes loceklim Kasparam Grīnbergam un darbiniekiem ir gandarījums, ka ideju par skatu torņa kāpņu un margu atjaunošanu ir izdevies realizēt, kā bija iecerēts – šī gada pavasarī.Īpašs prieks par paveikto ir Benitai Špakovskai (attēls foto galerijā), kura vada biedrību "Lazdukalni 2000", kas apsaimnieko Špakovska parku, un kuras aizsaulē aizgājušais dzīvesbiedrs Jānis Špakovskis ir veidojis šo parku.Ogrē ir vēl viena sakopta vieta, kur tās iedzīvotāji un viesi var pavadīt brīvo laiku.


SIA "Ogres Namsaimnieks" aicina parka un skatu torņa apmeklētājus būt disciplinētiem un izturēties saudzīgi pret citu veikto darbu un dabas vērtībām!


Vairāk informācijas par Špakovska parku šeit:


Informāciju sagatavoja SIA "Ogres Namsaimnieks"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46917

2020. gada 22. maijā, 15:46, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jautājums • 2020. gada 24. maijā, 20:42
Kas ar to parku tur netīrs notiek - LTV1 raidījumā nesen bija ziņas, ka ieeja tur esot par ziedojumiem, ar kuriem jāvēršas pie "parka saimniekiem". Kādiem vēl parka saimniekiem? Vai tad tas nav pašvaldības īpašums? Un tie "saimnieki", starp citu, saņem brangas algas no pašvaldības par darbošanos tajā parkā, nevis dara to aiz labas sirds. Tad kādā sakarā tie skaitās "saimnieki", un ar kādām tiesībām vēl iekasē ziedojumus no apmeklētājiem?
Rododendri tūlīt ziedēs • 2020. gada 23. maijā, 12:48
Tas ir oficiāls nosaukums. Lasi pašvaldības lēmumus. Arī pie ieejas akmenī kalti burti to liecina. Kāpēc vienas personas vārdā nosaukums parkam?
To orģināli • 2020. gada 22. maijā, 23:17
Es tieši to pašu padomāju. Nav īsti labs risinājums,bet tā no ārpuses skaisti...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet