Atgriezties pie raksta

« SIA "Ogres Namsaimnieks" atjauno skatu torņa kāpnes un margas Špakovska parkā

22. maijā, 15:46, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Jautājums • 24. maijā, 20:42
Kas ar to parku tur netīrs notiek - LTV1 raidījumā nesen bija ziņas, ka ieeja tur esot par ziedojumiem, ar kuriem jāvēršas pie "parka saimniekiem". Kādiem vēl parka saimniekiem? Vai tad tas nav pašvaldības īpašums? Un tie "saimnieki", starp citu, saņem brangas algas no pašvaldības par darbošanos tajā parkā, nevis dara to aiz labas sirds. Tad kādā sakarā tie skaitās "saimnieki", un ar kādām tiesībām vēl iekasē ziedojumus no apmeklētājiem?
Rododendri tūlīt ziedēs • 23. maijā, 12:48
Tas ir oficiāls nosaukums. Lasi pašvaldības lēmumus. Arī pie ieejas akmenī kalti burti to liecina. Kāpēc vienas personas vārdā nosaukums parkam?
To orģināli • 22. maijā, 23:17
Es tieši to pašu padomāju. Nav īsti labs risinājums,bet tā no ārpuses skaisti...
oriģināli • 22. maijā, 21:18
torņa margām patiesi ir tāds projekts, lai cilvēkiem, skatoties tālumā, būtu kur kājām aizķerties, lai pārāk nesasapņotos?
HujAndris • 22. maijā, 20:26
Tas nav oficiālais nosaukums.
Piedomāsim, lai pareizi • 22. maijā, 17:41
Nesaprotami, parku veidoja abi - Benitas kundze un Jāņa kungs, to turpina ar vislabākiem nodomiem Špakovskas kundze, bet tas "gods", nosaukumā (VISUR) Špakovska parks - tikai vienam darbu "autoram" - darbu veicējam, tagad turpinātājam. No sākta gala tikai vienam. Starp citu šogad visi visi visi varēs oktobrī svinēt parka jubilejas gadu (izveides sākums iekalts akmenī 1975.)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet