Atgriezties pie raksta

Gājēju tunelī zem dzelzceļa sāksies iekšdarbi

VAS "Latvijas dzelzceļš" pārstāvji informē, ka, pateicoties piemērotajiem laika apstākļiem, gājēju tuneļa būvniecība zem dzelzceļa Ogrē norit ātrāk nekā sākotnēji plānots, un tuvākajā laikā paredzēts sākt iekšdarbus.

Līdz šim būvnieki ir izbetonējuši galvenās konstrukcijas un ir atjaunota arī iepriekšējā vilcienu satiksme pa sliežu ceļiem, proti - satiksmei var tikt izmantoti visi sliežu ceļi. 


Jau iepriekš informējām, ka gājēju tuneļa izbūve nodrošinās Ogres iedzīvotājiem un viesiem drošu dzelzceļa šķērsošanu, ņemot vērā intensīvo kravas un pasažieru vilcienu satiksmi cauri pilsētai un lielo sliežu ceļu skaitu. Tunelis pilsētā savienos Skolas ielu un Mālkalnes prospektu. 


Saskaņā ar projektu gājēju tunelis atradīsies zem sliežu ceļiem un tam būs divas ieejas, kas būs aprīkotas ar liftiem, lai nodrošinātu ērtu un drošu pārvietošanos cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām, kā arī ģimenēm ar ratiņiem.  


Tuneļa izbūvē tiek izmantots monolīta dzelzsbetons, mākslīgā akmens plāksnes, savukārt ieejas kāpnes tiks veidotas no masīva granītakmens. Tuneļa abos galos esošo liftu sienas būs no caurspīdīga stiklojuma, bet durvīm paredzēta automātiska atvēršanās un aizvēršanās sistēma. 


Būvniecības darbus veic pilnsabiedrība "BMGS-Viadukts", ar kuru noslēgtais līgums paredz, ka gājēju tunelis ekspluatācijā ir jāpieņem šī gada 20. novembrī.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46937

25. maijā, 20:00, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

saule • 26. maijā, 13:17
Pilnigi pareizi LEZENU nobrauktuvi,alkatigie labak ZINA.
Ogres Elektrikis • 26. maijā, 12:22
Pilnigi garam planojums tur vaidzeja lezenu novrauktuvi nevis kapnes

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet