Atgriezties pie raksta

Pakāpeniski tiks veikts kanalizācijas lūku remonts

Ogres novada pašvaldība no iedzīvotājiem ir saņēmusi vairākas sūdzības par kanalizācijas aku lūkām, kuru vāki ir iegrimuši asfalta segumā vai arī izspiedušies virs tā, tādejādi apdraudot satiksmes un gājēju drošību.

PA "Ogres komunikācijas" ir veikusi kanalizācijas lūku apsekošanu un apzināti tie vāki, kas ir bīstami transportlīdzekļu satiksmei. 


Apsekošanas rezultātā tika konstatēts, ka 87 lūkām nepieciešami remontdarbi, tai skaitā ap 66 kanalizācijas lūkām jāveic asfalta seguma maiņa, savukārt ap 21 aku jāveic ne tikai seguma maiņa, bet arī jāmaina pati lūka un jāregulē tās augstums ar asfalta segumu. PA "Ogres komunikācijas" pārstāvji norāda, ka šāda situācija ir radusies, jo, izbūvējot ceļus, nav veikta aku vāku regulēšana. 


Šobrīd PA "Ogres komunikācijas" ir izstrādājusi darbu izpildes plānu - darbus plānots uzsākt jūnija sākumā un veikt līdz šī gada augusta beigām, ņemot vērā laikapstākļus. Rezultātā tiks nomainītas un salabotas aptuveni 80% no pilsētā esošām kanalizācijas lūkām. 


PA "Ogres komunikācijas" ir tiesīga veikt tikai to kanalizācijas aku remontu, kas ir aģentūras pārraudzībā, taču pazemes komunikācijas pieder dažādiem uzņēmumiem – kas sniedz citus pakalpojumus, izmantojot pazemes infrastruktūru. PA "Ogres komunikācijas" uzrunās arī šos uzņēmumus, lai tie nodrošina savu kanalizācijas aku atbilstošu uzturēšanu. 


Dažādu iemeslu dēļ arī dzīvojamo māju pagalmos ik pa laikam tiek konstatētas kanalizācijas akas, kas nav atbilstoši aizvērtas, tāpēc Ogres novada pašvaldība un PA "Ogres komunikācijas" aicina iedzīvotājus par šādiem gadījumiem ziņot PA "Ogres komunikācijas" - T.65024190, e-pasts: info@ogreskomunikacijas.lv. Avārijas dienesta (diennakts) tālrunis: 65022261.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46938

25. maijā, 20:05, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

jā... • 26. maijā, 21:31
...atceros senos padomijas laikus, kad bija tāda dziesmiņa ar piedziedājumu: "Atkal zog un remontē!" kaut kādā humoreskā. Aktuāli skanētu arī šodien, netikumi nenoveco.
Ak, apbrīnot tik • 26. maijā, 14:59
Apbrīnojami! Netālu no Poruka ielas pirms Autobusu pieturvietas uz Brīvības ielas katrreiz pārbraucot'ar auto lūkai, tā skan jeb ausīm supernetīkami noklab tuvāko un tālāko māju dzirdamības apkārtnē. Gandrīz trakāk kā Sv Meinarda katoļu baznīcas ikdienas un svētku zvana skaņas varētu šo gaisa tricināšanu pielīdzināt. Tikai vēl biežāk, jo ļoti biežie autovadītāji šīs "gandrīz zobu sāpes" pat iedomāties nevar., braucot, pārbraucot un aizbraucot tālāk.
Kā jau ōgrē • 26. maijā, 05:04
Katru gadu remontē un regulē bet tie kantori aug kā sēnes pavasarī un tik stāsta pasaciņas ka sen nekas nekā nav darījis

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet