Atgriezties pie raksta

Paldies par līdzdalību un atbalstu skolēnu pusdienu izdalē

Attālinātās mācīšanās laikā Ogres novada pašvaldība nodrošināja bezmaksas pusdienas visu Ogres novada pašvaldības izglītības iestāžu skolēniem, kuriem tas pienākas, piegādājot tās mājās vai izdales vietās.

Šī mācību gada pēdējā skolas dienā, 29. maijā, pašvaldība pateicās visiem, kas palīdzēja nodrošināt pusdienas katru darba dienu, nezaudējot pozitīvu attieksmi un sapratni šajā sarežģītajā laikā. 


Visai komandai paldies teica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis: "Kopā tika dalītas brīvpusdienas gandrīz 1500 bērniem. Tas nebūtu iespējams, ja nebūtu tik daudz palīdzīgu roku. Gribu pateikt lielu paldies par nesavtīgo rīcību gan pašvaldības darbiniekiem, gan iestāžu darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kas piedalījās procesā. Mēs nācām viens otram palīgā, veidojām komandu, kopīgiem spēkiem atrisinājām visus sarežģījumus. Tas ir ļoti svarīgi, ka pašvaldības sniegtie pakalpojumi palīdz iedzīvotājiem - tālmācību laikā lielākais slogs bija uz vecāku pleciem, un ne vienmēr atlika laiks pagatavot siltu ēdienu. Darbojoties kopā mēs ne tikai devām atslogu daudziem vecākiem, bet arī nodevām savas labās domas." 


Pateicoties ikvienam, domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš uzsvēra, ka pašvaldība izvēlējās ne to vieglāko, bet pareizāko ceļu: "Brīvpusdienu izdale ir labākais veids, kā nodrošināt bērniem siltu ēdienu pusdienlaikā. Mēs varam būt par piemēru citiem, kas atbalstīja iedzīvotājus, nevis uzlika visas rūpes uz mājsaimniecību." 


Savukārt SIA "Baltic Restaurants Latvia" servisa vadītāja Liene Pētersone atzīmēja, ka šāds komandas darbs ir lielisks veids, kā vienam otru iepazīt: "Es sajutu patiesu sadarbību starp visiem procesā iesaistītajiem. Tās nebija tikai norādes par pienākumiem, kas katram jāizpilda, bet saliedēts komandas darbs, kas deva ļoti pozitīvu rezultātu." 


Ogres novada pašvaldība un Ogres novada izglītības pārvalde saka lielu PALDIES:


Ogres starpnovadu izglītības iestāžu arodorganizācijai


Ogres novada Sociālajam dienestam


Ogres novada Kultūras centram


Ogres novada Sporta centram


Ogres Basketbola skolai


Ogres 1. vidusskolai


Jaunogres vidusskolai


Ogresgala pamatskolai


Ogres Valsts ģimnāzijai


Ogres sākumskolai


SIA “Ogres Namsaimnieks”


Oveselība komandai


Ogres novada pašvaldības policijai


Visiem šoferiem 


PALDIES ikvienam iesaistītajam pagastos:


Krapes pagasta pārvaldei


Ķeipenes pagasta pārvaldei


Ķeipenes pamatskolai


Lauberes pagasta pārvaldei


Madlienas pagasta pārvaldei


Madlienas vidusskolai


Mazozolu pagasta pārvaldei


Meņģeles pagasta pārvaldei


Ogresgala pagasta pārvaldei


Ogresgala pamatskolai


Suntažu pagasta pārvaldei


Suntažu vidusskolai


Taurupes pagasta pārvaldei


Taurupes pamatskolai 


Liels paldies arī skolēniem un viņu vecākiem par sapratni arī brīžos, kad kaut kas nebija, kā gribētos! Pašvaldībai pusdienu piegāde ir jauna pieredze, kas nes līdzi jaunus izaicinājumus un problēmas, kuras kopīgiem spēkiem tika atrisinātas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/46983

1. jūnijā, 16:21, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet